Traffic Tour Classic v1.4.5 + Mod – بازی ماشینی بسیار جذاب و خوش ساخت “تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت + باز بودن تمام ماشین ها) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Traffic Tour Classic – تور ترافیکی: ماشین های کلاسیک دومین بازی رسمی از مجموعه بازی های تور ترافیکی است که مدت ها بعد از عرضه قسمت اول که با نام Traffic Tour : Racing Game – For Car Games Fans منتشر شده بود، به وسیله استودیوی Wolves Interactive برای دستگاه های اندرویدی ساخته و طراحی شد. فارسروید یک بار دیگر و برای اولین بار در ایران اقدام به معرفی و عرضه یک بازی مسابقه ای مهیج و سرگرم کننده دیگر کرده است. این بازی پنجمین پروژه از بازی های استودیوی Wolves Interactive ترکیه ای است و درست مثل دیگر بازی های ساخته شده  توسط این توسعه دهنده تا به این لحظه، در سبک مسابقه ای (Racing) منتشر شده است. Traffic Tour Classic بعد از موفقیت نسبی قسمت اول ساخته شد و این بار بر خلاف ماشین های اسپرت و مدرن، به سراغ ماشین های کلاسیک و دوست داشتنی قدیمی رفته است تا تجربه ای متفاوت را برای شما فراهم کند. از نظر دیگر ویژگی ها باید گفت که Traffic Tour Classic در همان سبک قسمت قبلی ساخته شده و تفاوت خاص دیگری بین این دو بازی وجود ندارد. اگرچه که تغییرات جزئی و بهبودهای اندکی در این بازی صورت گرفته اما در کل می توان گفت که تفاوت اصلی این دو بازی در مدل های ماشین ها است.

 

Traffic-Tour-Classics

 

در بازی Traffic Tour Classic – Racing چندین مدل ماشین کلاسیک معروف از مدل های واقعی طراحی شده اند که هر کدام به نوبه خود منحصر به فرد هستند. برخی از این ماشین ها VIP و ویژه هستند و شما برای به دست آوردن آن ها باید بلیط بخش طلایی را کسب کنید. سبک اصلی بازی در سبک ترافیک است که مدت هاست سبکی محبوب از زیرمجموعه سبک بازی های مسابقه ای به شمار می رود. در این بازی هم مثل تمام بازی های همین سبک، شما در نقش راننده یک ماشین هستید و باید در جاده ها و خیابان های سطح شهر یا خارج شهر به رانندگی بپردازید. چالش اصلی شما حضور ماشین های دیگر است. هرچقدر در هر مرحله بیشتر پیشروی کنید تعداد ماشین های دیگر نیز در مسیر بیشتر می شود. بدیهی ست که مهم ترین اولویت شما باید ویراژ دادن و عبور از بین این ماشین ها باشد. اگر با سرعت بالای خود کوچک ترین برخوردی با هر وسیله نقلیه دیگری که در مسیر در حال حرکت به سمت جلو یا حرکت به سمت شما است داشته باشید بازنده می شوید و باید مجدداً مسیر را از ابتدا شروع کنید. Traffic Tour Classic به نسبت حجم مناسبی که دارد گرافیک خیلی خوبی ارائه کرده است. مدل سازی ها واقع گرایانه بوده و طراحی های سه بعدی جزئیات خیلی خوبی دارند. شما حتی می توانید مقدار گرافیک بازی را از بخش تنظیمات مدیریت کنید. با کسب پول از هر مرحله می توانید مدل های دیگر بخرید یا آن ها را شخصی سازی کنید. Traffic Tour Classic یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که ویژگی های خوب آن می تواند دوست داران بازی های ماشین سواری را مدت ها سرگرم کند. برای دانلود آخرین نسخه این بازی کافیست به دانلود باکس فارسروید رفته و به راحتی از لینک های مستقیم اقدام به دانلود بازی نمایید.

نکات تکمیلی:

  1. برای اجرای این بازی می بایست اینترنت خود را متصل کنید. اگر در حالت عادی موفق به ورود به صفحه اصلی بازی نشدید، ابتدا آی پی خود را تغییر داده و مجدداً تلاش کنید.
  2. در نسخه مود پول شما بی نهایت است و همچنین تمام مدل ماشین ها از جمله ماشین های VIP آنلاک و در دسترس هستند. از پول می توانید برای شخصی سازی و سفارشی کردن ماشین ها استفاده کنید اما توجه داشته باشید که امکان ارتقاء دادن بخش های مختلف ماشین در نسخه مود شده وجود ندارد.