Tomorrow.io: Weather Forecast v2.17.8 – اپلیکیشن پیش بینی و مشاهده شرایط آب و هوایی اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 59.99 دلار

Tomorrow.io: Weather Forecast عنوان یک اپلیکیشن دقیق پیش بینی و مشاهده شرایط آب و هوایی می باشد که توسط شرکت The Tomorrow Companies, Inc توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. میلیون ها انسان در سراسر کره زمین زندگی می کنند و هر کدامشان به طور مداوم با شرایط جوی خاصی رو به رو می شوند. دسترسی داشتن به اطلاعات آب و هوایی جزو اصلی ترین نیاز های ما می باشد؛ زیرا به نوعی باید بگوییم که فعالیت های بخش زیادی از مردم دنیا به این اطلاعات وابسته است. ما می توانیم به روش های مختلفی، به اطلاعات آب و هوایی دسترسی داشته باشیم. یکی از بهترین روش های موجود استفاده از استارت اپ های اندرویدی می باشد. این نرم افزار ها شرایطی را برای کاربران شان فراهم می سازند که بدون هیچ گونه مشکلی و تنها با یک چشم بر هم زدن بتوانند به هر اطلاعاتی که نیاز داشتند دسترسی پیدا کنند. در میان تمامی اپ های پیش بینی آب و هوا یکی از محبوب ترین و در عین حال کامل ترین آن ها را می توان Tomorrow.io: Weather Forecast دانست که حاصل کدنویسی های سالانه چندین توسعه دهنده بزرگ در جهان می باشد. هر نوع اطلاعاتی در ارتباط با شرایط آب و هوایی توسط این استارت اپ ارائه شده و می توانید بدون هیچ گونه محدودیتی به تمامی شان دسترسی پیدا کنید. نکته دیگری که پس از نصب و اجرای اولیه توجه کاربران را به خودش جلب می کند، رابط کاربری زیبا و فوق العاده جذاب این استارت اپ می باشد که به نوعی می توان آن را بدون نقص دانست.

ارائه دقیقه به دقیقه اطلاعات آب و هوایی در برنامه Tomorrow.io: Weather Forecast

یکی از مهم ترین مواردی که کاربران به خاطرش اقدام به نصب برنامه های مختلف می کنند دسترسی پیدا کردن به پیش بینی های شرایط جوی است. خوشبختانه توسعه دهندگان برنامه Tomorrow.io: Weather Forecast با دانستن این موضوع تلاش کرده اند که این نیاز کاربران را به صورت فوق العاده حرفه ای نشانه رفته و آن را برای همیشه برطرف نمایند. اگر نگاهی به نقد های وارد شده به این اپ هوشمند داشته باشید می توانید به آسانی بفهمید که Tomorrow.io با پیش بینی های دقیقه به دقیقه اش شناخته می شود! در این پیش بینی های دقیق شما می توانید شرایط آب و هوایی را تا 3 ساعت آینده با دقتی بسیار بالا مشاهده کرده و برنامه ریزی های دقیقی برای فعالیت های تان داشته باشد. گرچه باید به این موضوع اشاره کنیم که این نوع از پیش بینی ها بدان معنا نیست که به پیش بینی های بلند مدت دسترسی ندارید!

مشاهده اطلاعاتی کلی در هر زمانی

کاربران برنامه Tomorrow.io: Weather Forecast در هر لحظه ای که اراده کنند به مجموعه ای از اطلاعات مختلف دسترسی خواهند داشت. این اطلاعات شامل دمای هوا، سرعت ورزش باد، نقطه شبنم، ساعت طلوع و غروب خورشید و … می شود. بر خلاف بسیاری از ابزار مشابه موجود در مارکت اندروید تمامی این اطلاعات به طور مداوم به روز رسانی شده و به طور لحظه ای ارائه خواهند شد. علاوه بر این اگر در شهر های پر جمعیت جهان زندگی می کنید پیش از بیرون رفتن از خانه قادر خواهید بود که کیفیت و سطح سلامت هوای شهرتان را نیز مشاهده نموده و در صورت دریافت آلارم آلودگی فعالیت های خود را به یک زمان دیگر موکول کنید.

ارائه اطلاعات در قالب یک رادار و نقشه هایی جذاب

در بسیاری از موارد برخی از کاربران و یا افرادی که از سواد کافی برخوردار نیستند نمی توانند اطلاعات ارائه شده توسط برنامه را به خوبی درک کرده و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند. خوشبختانه اپلیکیشن Tomorrow.io: Weather Forecast برای درک هر چه بهتر این اطلاعات اقدام به نمایش رادار و نقشه هایی فوق العاده می کند. به کمک این نقشه ها و رادار ها می توانید در هر زمانی شرایط فعلی ابر ها و یا طوفان هایی را که به محل زندگی تان نزدیک می شوند به صورت بصری مشاهده نمایید. وضوح اطلاعات ارائه شده بسیار بالا بوده و با هیچ گونه محدودیتی در این زمینه رو به رو نخواهید بود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Tomorrow.io: Weather Forecast اندروید :

  • ارائه اطلاعات دقیق آب و هوایی به صورت لحظه ای
  • دسترسی داشتن به پیش بینی های شرایط آب و هوایی به صورت دقیقه به دقیقه
  • مشاهده اطلاعاتی نظیر دمای هوا، سرعت وزش باد، نقطه شبنم، وضعیت آلودگی هوا و …
  • پشتیبانی از اطلاعات آب و هوایی شهر های سراسر جهان
  • دریافت هشدار هنگام نزدیک شده طوفان و یا توده های بارشی سنگین به محل زندگی تان
  • یک رادار و نقشه بصری برای درک هر چه بهتر شرایط آب و هوایی
  • پیش بینی های بلند مدت با نهایت دقت
  • UI زیبا و کاربرپسند

اپلیکیشن Tomorrow.io: Weather Forecast با بهره مندی از امکانات و مجموعه قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 49.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.1 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این استارت اپ را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Tomorrow.io