The Lord of the Rings: Rise to War v2.0.617765 – بازی بسیار جذاب “ارباب حلقه ها: جنگ بزرگ” برای اندروید
یک بازی استراتژیکی حرفه ای و تکامل یافته از کمپانی Netease Games
تست شده با اجرای آنلاین

The Lord of the Rings: Rise to War – ارباب حلقه ها: جنگ بزرگ عنوانی بسیار حرفه ای و جذاب در سبک بازی های استراتژیکی از استودیوی معروف و خوش نام Netease Games سازنده بازی های معروف و بزرگی مثل Cyber Hunter ، Stick Fight: The Game Mobile ، Ride Out Heroes ، Disorder ، LifeAfter: Night falls ، Ride Out Heroes ، Super Mecha Champions ، Dawn of Isles ، Identity V ، Stick Fight: The Game Mobile و یا MARVEL Super War است که مثل همه این عناوین در قالب بازی های آنلاین اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است. این بار نیز برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرانی و همزمان با انتشار نسخه نهایی و کامل این بازی آن را تهیه و به شکل رایگان برای شما عزیزان فراهم سازی کرده ایم. استودیوی Netease Games با کمپانی های بزرگی مثل MARVEL همکاری مستقیم داشته و حالا با یک همکاری دیگر با کمپانی معتبر Warner Bros یکی دیگر از بازی های رسمی که از روی فرانچایز منحصر به فردی ساخته شده است را طراحی کرده و با همکاری این کمپانی اقدام به انتشار آن کرده است. این بازی که The Lord of the Rings: Rise to War با اقتباس از داستان محبوب و کلاسیک ارباب حلقه ها و با الگوبرداری از سه گانه سینمایی The Lord of the Rings ساخته و توسعه یافته است تا یکی دیگر از معدود بازی های رسمی از فرانچایز ارباب حلقه ها باشد. این بازی نتیجه سال ها تلاش این استودیوی حرفه ای است و نتیجه کار خیلی تکامل یافته و تحسین برانگیز بوده است و باید گفت که در بازی The Lord of the Rings: Rise to War شما با یک عنوان موبایلی ساده سر و کار ندارید بلکه با یک بازی استراتژیکی بسیار کامل و خوش ساخت رو به رو هستید.

 

The Lord of the Rings: Rise to War

 

The Lord of the Rings: Rise to War اگرچه اولین بازی استراتژیکی با تم ارباب حلقه ها نیست اما بدون تردید یکی از برترین آن هاست. این بازی دقیقاً داستان اصلی سری فیلم ها و کتاب های ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings) را از زاویه ای دیگر روایت می کند. این بار شما نه صرفاً در نقش انسان های خوب یا الف ها، بلکه حتی می توانید در نقش شخصیت های منفی خط داستانی بازی را آغاز کنید. با شروع بازی شما امکان این را دارید تا از بین پادشاهی های مختلفی که همگی در کنار هم در سرزمین میانه (Middle-earth) حضور دارند، پادشاهی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. این پادشاهی ها شامل مواردی مثل پادشاهی انسان ها، رنجرها، الف ها، کوتوله ها و در نهایت نیروهای شیطانی سایرون در سرزمین هایی مثل آیزنگارد و موردور می شود. شما در ابتدای بازی با انتخاب پادشاهی دلخواه می توانید در قالب رهبر نظامی آن پادشاهی اقدام به ساخت ارتش، گسترش سرزمین ها و تصاحب دیگر مناطق سرزمین میانه کنید. سبک بازی کاملاً استراتژیکی و تاکتیکال است. این یعنی شما برای هر تصمیمی که در بازی بگیرید می بایست به خوبی همه چیز را مد نظر قرار دهید. کار شما صرفاً ساخت و گسترش یک ارتش نظامی نیست بلکه شما باید به مدیریت لحظه ای و حرفه ای ساختمان ها و بخش های مختلف پادشاهی خود بپردازید و همچنین از نیروهای گوناگون، فرماندهان باتجربه و هرچیزی که برای دفاع از خودتان نیاز است استفاده کنید. از جذابیت های بازی The Lord of the Rings: Rise to War می توان به حضور محبوب ترین شخصیت های فیلم های ارباب حلقه ها مثل آراگورن، گاندالف، فرودو، لگولاس و … اشاره کرد. پس اگر از طرفداران پر و پاقرص فیلم های ارباب حلقه ها هستید و می خواهید دنیای جذاب سرزمین میانه را این بار به انتخاب و تصمیم های خودتان تجربه کنید، همین حالا آخرین نسخه این بازی را به شکل تست شده از لینک های مستقیم فارسروید دریافت کنید و ماجراجویی استراتژیکی خود را شروع کنید.

نکات تکمیلی:

  1. بازی فقط باید به صورت آنلاین اجرا شود.
  2. بازی نیاز به دریافت اطلاعات جانبی در بخش های مختلف خواهد بود.
  3. برای اتصال به سرورهای بازی در حال حاضر نیازی به تغییر آی پی نیست.
  4. به خاطر آنلاین بودن و مجهز بودن بازی به شناساگرهای قدرتمند، هک نمی شود و هیچ نسخه مود شده ای برای این بازی وجود ندارد.