The Dark Pursuer v1.98 + Mod – بازی هیجان انگیز و ترسناک “هیولای تاریکی” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده نسخه فول) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

The Dark Pursuer – هیولای تاریکی یک بازی بسیار جذاب و خوش ساخت در سبک بازی های ترسناک اول شخص از دسته بازی های آرکید است که داستانی جالب، هیجان انگیز و دلهره آور دارد. این بازی به وسیله استودیوی برزیلی Digital Secrets ساخته و در قالب یک بازی رایگان عرضه شده است و فارسروید نیز آخرین نسخه این بازی جذاب را به درخواست شما عزیزان تهیه و به همراه نسخه آنلاک شده اش برای دانلود به صورت رایگان و تست شده عرضه کرده است. این بازی اولین پروژه استودیوی نوپای Digital Secrets می باشد که خیلی سریع به یکی از ترندهای بازی های ترسناک در گوگل پلی تبدیل شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد. این بازی اگرچه داستانی مهیج دارد اما هیچ ایده پردازی جدیدی در این داستان دیده نمی شود. خط داستانی بازی بسیار کلیشه ای است و احتمالاً همین داستان در ده ها بازی مشابه دیگر نیز به کار رفته است. اما با این حال اتسمفر ترسناک و ماجرای پیچیده و مرموز این بازی باعث می شود تا بتوان از تکراری بودن آن چشم پوشی کرد. شما در نقش شخصیت اصلی بازی که مردی جوان است می باشید. با شروع بازی و در اولین صحنه آن شما خود را در یک مکان تاریک و بسیار ترسناک پیدا می کنید و به نظر می رسد که مدتی است در این مکان به صورت بیهوش رها شده بودید. بعد از بیدار شدن، هیچ چیز خاصی را به یاد نمی آورید و کار شما این است که راهی برای فرار از این مکان شوم و خوفناک پیدا کنید. اگرچه سکوت غیرقابل توصیفی در این مکان حکم فرماست، اما این سکوت به معنی این نیست که شما تنها هستید… چیزی بسیار عجیب، ترسناک و تاریک در نزدیکی های شماست که به محض متوجه شدن از حضور شما به سمت شما خواهد آمد!

 

The Dark Pursuer

 

در بازی The Dark Pursuer شما باید سعی کنید تا با پیدا کردن آیتم های مختلف و انجام پازل های متفاوت راه فراری از این عمارت عجیب پیدا کنید. اتاق ها و راهروهای زیادی در این بازی در انتظار شما هستند که در هر کدام از آن ها ممکن است یک سورپرایز مرموز وجود داشته باشد. در این بازی خبری از صحنه های اکشن و زد و خوردهای خاص نیست و شما ابزار خاصی برای دفاع از خودتان ندارید. مهم ترین ابزار شما احتمالاً چراغ قوه ای است که می توانید با آن مکان های تاریک بازی را ببینید و برای پیدا کردن راه خروج از آن استفاده کنید. در بازی The Dark Pursuer باید سعی کنید قبل از اینکه توسط هیولایی که در این راهروها پرسه می زند شکار شوید راه فرار را پیدا کنید. برای این کار می بایست به نقاط گوناگونی از این مکان نفرین شده بروید و سعی کنید ماجرای عجیب و مرموز آن را کشف کنید. از نظر طراحی ها باید این بازی را تحسین کرد. گرافیک خوب و جزئیات زیاد در کنار مدل سازی های کاملاً سه بعدی باعث می شود تا این بازی حس و حال یک عنوان کنسولی را برای شما رقم بزند. به جز گرافیک خیلی خوب، سبک گیم پلی بازی نیز به نوبه خود بسیار عالی کار شده است. گیم پلی بازی به صورت اول شخص است و شما می توانید با کمک دکمه های مجازی روی صفحه اقدام به حرکت و یا تعامل با آیتم ها کنید. گیم پلی بازی روان و داینامیک می باشد و در کنار آن صداگذاری های بی نظیر بازی نیز حس و حال ترس خاصی را به شما القا خواهند کرد. اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک هستید، The Dark Pursuer را از دست ندهید و همین حالا آخرین نسخه آن را از فارسروید دانلود کنید.

نکات مهم :

بازی The Dark Pursuer قابل اجرا به صورت آفلاین می باشد اما بخشی برای بازی به صورت دو نفره (Multiplayer) نیز دارد. این بخش فقط در نسخه آنلاک شده (خریداری شده) بازی در دسترس است. در این بخش می توانید به همراه یک نفر دیگر بازی را به صورت آنلاین اجرا کنید. نحوه کار ساده است. کسی که نسخه خریداری شده بازی را در اختیار دارد باید از قسمت Multiplayer و گزینه Create یک اتاق بسازد و برای آن یک نام انتخاب کند. نفر دوم نیز باید از همین بخش با گزینه Join و وارد کردن همان نام برای اتاق، وارد بازی شود. توجه کنید که در حین ساخت بازی می توانید به جز انتخاب نقشه، می توانید تعیین کنید که در نقش هیولا (Monster) باشید یا در نقش بازمانده (Survivor). هرکدام را انتخاب کنید، نفر دوم به شخصیت متقابل تبدیل می شود. بعد از ورود به بازی اگر هیولا هستید باید سعی کنید قربانی را پیدا کنید و اگر در نقش بازمانده بودید، باید سعی کنید از دست هیولای بازی فرار کنید.
انجام این بازی برای افراد زیر 17 سال و افرادی که با صحنه های ترسناک رابطه خوبی ندارند توصیه نمی شود.
اگر اولین اجرای نسخه مود شده (آنلاک شده) با مشکل موجه شد مجدداً برای اجرای آن اقدام کنید.