یک بازی کم حجم استادانه و کم نظیر - پیشنهاد ویژه

That Level Again 3 v1.21 Full – بازی خارق العاده و کم نظیر “باز هم همان مرحله 3” اندروید
یک بازی پازل و فکری بسیار درگیر کننده با طراحی استادانه !
پیشنهاد ویژه فارسروید

That Level Again 3 نسخه سوم بازی خارق العاده و کم نظیر باز هم همان مرحله در سبک بازی های پازل از استودیوی بازیسازی IamTagir برای اندروید است که چند ساعت قبل شاهد عرضه شدن آن در پلی استور بودیم و مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران آن را حضور شما تمامی کاربران دوستدار بازی های خاص معرفی کنیم! بازی That Level Again 3 ساختاری بسیار ساده اما گیم پلی ای بسیار پیچیده دارد! در هر مرحله از این بازی شما از یک در ورودی وارد آن مرحله شده و در محیطی شبیه به یک اتاق قرار می گیرید ؛ اتاقی که در میان تعدادی مانع تیغ مانند محصور شده است و ناگفته پیداست که با برخورد به این تیغ ها شما در دم جان خود را از دست خواهید داد! با این حال مرگ پایان کبوتر نیست (!) و از همین رو در همان لحظه ی ناکار شدن، شما بار دیگر در آستانه ی در ورودی مرحله ی مذکور ظاهر خواهید شد و این در حالی است که جنازه تان همچنان در همان محل مرگ باقی مانده است! هدف اصلی هر مرحله عبور از این موانع و رسیدن به در خروجی اتاق است و روند کلی این امر به این ترتیب است که شما توسط فشردن دکمه ی بزرگ و قرمز رنگی که درست در وسط آن مرحله قرار دارد می توانید در خروجی اتاق را بگشایید و وارد مرحله ی بعدی شوید. اما حدس بزنید که با عبور از هر مرحله، چه چیزی در مراحل بعدی این بازی انتظارتان را خواهد کشید؟ بگذارید کارتان را راحت کنم: همان اتاق و همان موانع به همراه همان دکمه ی کذایی قرمز رنگ و همان در های ورودی و خروجی! بله کاملاً درست می بینید. در بازی That Level Again با عبور از هر مرحله هیچ چیزی تغییر نمی کند و شما دوباره به سر جای اول خود باز می گردید!

 

دانلود That Level Again 3 - بازی پازل خارق العاده

 

با این حال آن چه که گیم پلی بازی That Level Again 3 را جذاب و بکر جلوه می دهد، چگونگی گذر کردن از موانع پیش رو و نحوه ی ترک گفتن این اتاق تکراری در هر بار وارد شدن به آن است! در هر بار ورود به این اتاق شما متنی را در گوشه ی سمت چپ و بالای تصویر مشاهده می کنید که نقش راهنمای شما برای عبور از آن مرحله را ایفا می کند. کار شما این است که متن مذکور را رمز گشایی کرده و نحوه ی گذر از آن مرحله را بیابید! به عنوان مثال در برخی مراحل این بازی شما حتماً می باید آن دکمه ی قرمز رنگ را به گونه ی خاصی بفشارید تا در خروجی باز شود یا در برخی دیگر از مراحل موجود در That Level Again 3، این دکمه ی رهایی بخش هیچ نقش مهمی بر عهده ندارد و شما باید به طرق دیگری راه خود را به سمت مرحله ی بعدی بازی کنید! در کل می توان مراحل موجود در این بازی و نحوه ی رمز گشایی شان را به دو دسته ی کلی تقسیم کرد ؛ دسته ای که از راه فیزیک قابل گذراندن هستند و دسته ای که برای عبور از آن ها ناچار به حل معما های گاه پیچیده ای هستید که هر کدام از آن ها به روش های گوناگونی قابل حل هستند! در واقع این روش ها در اغلب مواقع بسیار عجیب و پیچیده جلوه می کنند و برای یافتن آن ها حسابی باید به مغز خود فشار بیاورید. همین چالش و تقلا بی شک یکی از نکات مثبت بازی That Level Again 3 به شمار می رود و کاری می کند که شما به کلی در دنیای این بازی غرق شوید و توان دل کندن از آن را نداشته باشید! در کل تمامی مراحل این اثر (چه آن ها که مبتنی بر فیزیک هستند و چه مراحلی که بر مبنای حل معما بنا شده اند) بسیار زیبا و جالب طراحی شده اند و گذشته از دشواری یا آسان بودن نحوه ی عبور از آن ها ذات هنرمند سازندگان این بازی را به رخ مخاطب خود می کشند!

 

دانلود That Level Again 3 - بازی پازل خارق العاده

 

بذارید خیالتان را راحت کنیم که با یک بازی بسیار درگیر کننده روبرو هستید ؛ تعدادی از معما های موجود در بازی That Level Again 3 به حدی خلاقانه هستند که برای حل کردن آن ها و عبور از در خروجی اتاق، باید آن ها را از طریق منوی بازی و یا حتی با خروج از این اثر و دستکاری کردن تنظیمات تلفن موبایل یا تبلت خود حل کنید! به عنوان مثال و در تست بنده (مدیر فارسروید) در پیش بردن بخش داستان بازی به جایی رسیدم که برای پیش روی می بایست از بازی خارج میشدم و درصد روشنایی صفحه نمایش را از تنظیمات گوشی روی 0% تنظیم میکردم!  خلاصه کلام این که دو بازی That Level Again 3 آثار بسیار تاثیر گذار و سرگرم کننده ای است که نظیرش را کم تر می توان پیدا کرد ؛ بنابراین در صورت داشتن گوشی اندرویدی تحت هیچ شرایطی بازی را از دست ندهید و پیشنهاد می کنیم این بازی را زمانی آغاز کنید که زمان کافی برای وقت گذراندن با آن را داشته باشید چون That Level Again 3 به شدت گیم پلی درگیر کننده و اعتیاد آوری دارد! همانطور که در ابتدای متن هم ذکر شد این بازی را فارسروید برای اولین بار در ایران حضور شما معرفی می کند و نسخه کامل آن برای دانلود قرار داده شده است.

تغییرات نسخه ی v1.21 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی .