TEPPEN – تپن عنوان یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک بازی های کارتی است که توسط استودیو بازی سازی GungHoOnlineEntertainment برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. TEPPEN یک سوپرایز برای بازی های موبایلی است. امروزه بیشتر بازی های کارتی دیجیتالی صرفاً یک کپی از بازی های قبلی هستند و به کلیشه ای ملالت آور برای گیمر ها تبدیل شده اند. اما TEPPEN با ارائه یک گیم پلی کاملاً متفاوت و نوآورانه توانسته است تعریف بازی های کارتی دیجیتالی را عوض کند و انتظار ها را به پایان برساند. در نگاه اول ممکن است این بازی را با Clash Royale مقایسه کنید اما در واقع اینطور نیست و این دو بازی زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند! این بازی یک مبارزه کارتی دیجیتالی است اما مانند بیشتر بازی های دیگر این سبک مکانیسم نوبتی ندارد و مبارزات آن در زمان واقعی انجام می شوند. در ابتدای کار ممکن است مکانیسم بازی کمی دشوار به نظر برسد اما اگر صبور باشید می توانید در همان مبارزات ابتدایی تمام عملکرد های بازی را به راحتی یاد بگیرید. بازیکنان می توانند یک قهرمان انتخاب کنند و با قهرمانان دیگر مبارزه کنند. ‏۳ جایگاه در اختیار هر بازیکن قرار می گیرد و بازیکنان باید برای شروع مبارزه کارت هایشان را در این سه جایگاه قرار دهند. اگر یک کارت رو به روی کارت رقیب قرار بگیرد به کارت رقیب حمله می کند و کارت رقیب نیز می تواند حملات خود را متقابلاً انجام دهد. اما اگر جایگاه رو به روی کارتی خالی باشد حملات مستقیماً به قهرمان رقیب برخورد می کنند. بازی کردن هر کارت به معنی استفاده از قدرت جادویی است. قدرت جادویی با سرعت کمی شارژ می شود و بازیکنان باید بتوانند قدرت جادویی خود را مدیریت کنند. حملات باید تا جایی ادامه پیدا کند که کارت رقیب از بین برود و به قهرمان رقیب آسیب وارد شود. عمر قهرمانان با عدد ۳۰ مشخص شده است و در صورتی که عمر قهرمان رقیب به عدد ۰ برسد آن مرحله با موفقیت به پایان می رسد.

 

TEPPEN

 

در بازی TEPPEN هر کارت نرخ دفاعی و هجومی خاصی دارد و بازیکنان باید در انتخاب کارت ها به این موضوع توجه داشته باشند. مدیریت قدرت جادویی و انتخاب کارت های مناسبی که بتوانند نسبت به کارت های رقیب برتری داشته باشند می تواند به شما کمک کند در مبارزات پیروز شوید. هر قهرمان مهارت ها و قابلیت های خاصی دارد و با بازی کردن کارت ها این مهارت ها و قابلیت ها شارژ می شوند و می توانند به عنوان یک حمله پر قدرت روی قهرمان رقیب اعمال شوند، یکی از کارت های رقیب را نابود کنند، یکی از کارت های خود را ترمیم کنند، و یا عملکرد های متنوع دیگری داشته باشند. بنابراین قبل از انتخاب قهرمان تان سعی کنید ویژگی ها و مهارت های آنها را بررسی کنید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. کاراکتر های قهرمانان در واقع همان کاراکتر های کپکام هستند، شما می توانید در این بازی با قهرمانان Street Fighter, Monster Hunter, Devil May Cry, Resident Evil, Mega Man X و بسیاری قهرمانان دیگر آشنا شوید. علاوه بر حالت Solo، حالت های Rank Matches و Grand Prix نیز در این بازی وجود دارد و بازیکنان می توانند مهارت های خود را در حالت های مختلف به چالش بکشند. هرچه در بازی پیش بروید می توانید پاداش های بیشتری دریافت کنید و قهرمانان و کارت های بیشتری آزاد کنید و انتخاب های متنوع تری داشته باشید. از لحاظ بصری، گرافیک بازی بی نظیر است و در طراحی کاراکتر ها، محیط بازی، و همچنین انیمیشن ها، به جزئیات توجه ویژه ای شده است. روند بازی سرعت خوبی دارد و تجربه لذت بخشی را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. TEPPEN توانسته امتیاز 4.0 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد و تیم فارسروید تصمیم گرفته است این بازی را که به صورت تست شده و کاملاً رایگان است در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید ویدیو معرفی و تصاویر اسکرین شات مربوط به گیم پلی بازی را مشاهده کنید تا با این بازی بیشتر آشنا شوید و در صورت تمایل آن را از سرور های ما دانلود کنید. امیدوارم از این بازی لذت ببرید و قهرمان سرزمین خیال شوید!

توجه : بازی اینترنتی و آنلاین است + مود ندارد .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی jp.gungho.teppen را در Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.