Swift Installer – Themes & color engine v533 تم های تاریک با رنگ های زیبا برای اندروید
نسخه پولی و خریداری شده برنامه با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی
نیازمند روت است

اندروید یک سیستم عامل متن باز است و به همین دلیل غیر از نسخه های رسمی می توانیم نسخه های متعدد غیر رسمی از آن را به راحتی در اینترنت پیدا کنیم. این نسخه های غیر رسمی به نام کاستوم رام شناخته می شوند و برخی از آن ها بسیار پرطرفدار هستند و طرفدارن میلیونی دارند. این نسخه های غیر رسمی معمولا نسبت به نسخه های رسمی اندروید، از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار هستند و گاها ظاهر بسیار زیباتری هم دارند. سیانوژن مد یکی از محبوب ترین کاستوم رام های اندروید بود که اخیرا انتشار آن پایان یافت و دیگر توسط تیم توسعه دهنده پشتیبانی نمی شود. این مسئله طرفداران این کاستوم رام را به تکاپو انداخت تا امکانات سیانوژن را به نحوی بتوانند روی گوشی های خود داشته باشند. یکی از این امکانات تم انجین یا موتور تم سیانوژن بود که به کاربران اجازه می داد به طور گسترده تغییرات متنوع و دلخواهی را روی رابط کاربری سیستم عامل خود اعمال نمایند. خوشبختانه تیم سازنده سیانوژن تصمیم گرفت تا این پروژه را در قالب یک تم انجین جداگانه ادامه دهد. این تم انجین Substratum نام دارد و علاوه بر کاستوم رام ها روی اغلب رام های اصلی نیز کار می کند و می توانید با نصب آن تم های بسیار زیبایی به دستگاه خود اضافه نموده و ظاهر آن را به طور کلی تغییر دهید. خود این برنامه توسط سازندگانش به صورت کاملا رایگان منتشر شده است اما تم های آن توسط تیم های توسعه دهنده دیگر ساخته و منتشر می شوند به همین خاطر اغلب پولی هستند و باید برای نصبشان مبلغ قابل توجهی را پرداخت کرد. همین موضوع ما را بر آن داشت که تم های Substratum را به صورت رایگان خدمت شما عرضه کنیم تا با استفاده از آن ها ظاهری خاص و منحصر به فرد به دستگاه خود ببخشید. امروز با یک تم پولی از این نوع تم ها در خدمت شما هستیم. Swift Installer – Themes & color engine عنوان یک تم بسیار زیبا برای Substratum اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Nishith Khanna توسعه و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این تم می توانید رنگ های متنوع و دلخواهی را برای قسمت های مختلف رابط کاربری گوشی خود انتخاب کرده و ظاهری زیبا و جذاب به آن بدهید. آیکون های قسمت quick access نوتیفیکیشن ها نیز با این برنامه تغییر پیدا کرده و ظاهری جدید و تازه به خود می گیرد. برای استفاده از این تم باید تم انجین را هم از قسمت دانلود، دریافت کرده و نصب نمایید. توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات این تم باید حتما گوشی شما روت شده باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Swift Installer – Themes & color engine اندروید:

  • شامل تم های متنوع
  • شامل موتور رنگ با گزینه های بی نهایتی از رنگ های تاریک
  • سیستم بروز رسانی آسان و سریع. بدون نیاز به نصب دوباره برای هر آپدیت

اپلیکیشن Swift Installer – Themes & color engine با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز  4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پولی و خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این تم به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

توجه : پیش نیاز این تم برای اجرا ؛ اپلیکیشن substratum theme engine می باشد [این برنامه و تم نصب میشوند، از داخل این برنامه تم را انتخاب می کنید]

 

Swift Installer - Themes & color engine