Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark v1.4.27 + Mod – بازی بقا در جزیره دایناسورها 2 اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای افلاین

Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark بازی چالش برانگیز، فوق العاده زیبا و محبوب در سبک بازیهای ماجراجویی و بقا از استودیوی GameFirst Mobile برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم اولین نسخه اش را برای اولین بار در ایران حضور شما دوستداران بازیهای سبک بقا معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در بازی Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark شما در جزیره دایناسورها  گیر افتاده اید و هم اکنون برای زنده ماندن خود باید تلاش کنید! با ابزارهای در دسترس برای خود سلاحی بسازید تا با ان بتوانید از جان تان در مقابل دایناسورها محافظت کنید و همچنین با کاوش جزیره به پیدا کردن غذا برای پر کردن شکم تان بپردازید! مدت ها قبل یک بازی بقا با اسم The Ark of Craft: Dinosaurs Survival Island Series از همین استودیو را معرفی کردیم و با استقبال عالی روبرو شد، Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark در اصل مدل پیشرفته تر، زیباتر با ویژگی های بیشتری است که نظر هر کس را به خودش جلب میکند! در بازی معرفی شده امکان بازی به دو صورت اول و سوم شخص مهیاست و اگر از دوستداران بازیهای سبک بقا باشید بدون شک محو ساخت اش میشوید!

 

Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark

 

بازی Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark علاوه بر استقبال عالی تواسنته امتیاز خوب 4.4 از 5.0 را کسب کند که ما در فارسروید ان را به همراه مود برای دانلود عرضه کرده ایم و می توانید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کنید! راستی… Survival Island 2: Dinosaurs Island adventure ark همانند دیگر بازیهای موجود در سایت توسط ما تست شده و به صورت افلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا شده است! شما می توانید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کرده و در نهایت جدیدترین نسخه اش را به همراه مود با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارس روید دریافت کرده و برای روزها سرگرم باشید.

توجه : در نسخه مود بازی شما قادر به استفاده از طلا و الماس برای خرید تخم طلایی اژدها و الماس موجود در فروشگاه استفاده کنید.