Super Scan Recovery – Disk Deep Digger v1.2.9 – اپلیکیشن ریکاوری اطلاعات حذف شده اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 59.99 دلار

Super Scan Recovery – Disk Deep Digger عنوان یک اپلیکیشن ریکاوری و بازیابی اطلاعات حذف شده در سیستم عامل اندروید می باشد که توسط HKBlueWhale توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. گاها برای تمامی ما پیش آمده است که در برخی از مواقع به صورت اشتباهی و یا ناخواسته فایل های مهم و ضروری را از حافظه اسمارت فون های مان پاک کرده ایم. برخی از کاربران تصور می کنند که دیگر توانایی دسترسی به این اطلاعات حذف شده را ندارند؛ اما باید بدانید که شما در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید به این اطلاعات دسترسی دوباره ای پیدا کنید. چندین روش مختلف برای بازیابی اطلاعات حذف شده در سیستم عامل های گوناگون وجود دارد که بدون شک یکی از بهترین آن ها استفاده از نرم افزار های ریکاوری است. به هر حال ما در وب سایت فارسروید تا به کنون تلاش کرده ایم که بهترین این استارت اپ ها را معرفی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. نرم افزار Super Scan Recovery – Disk Deep Digger یکی از بهترین گزینه های موجود برای ریکاوری فایل های حذف شده از گوشی هوشمند تان می باشد. مهم نیست که اطلاعات به صورت اشتباهی حذف شده و یا اینکه به دلیل آپدیت هایی ناقص برخی از فایل های تان را از دست داده اید! این اپ هوشمند با بهره مندی از یک تکنولوژی منحصر به فرد سریعا حافظه اسمارت فون شما را بررسی کرده و تمامی فایل های حذف شده را بازیابی می کند. گفتنی است که امکانات و ویژگی های این ابزار قدرتمند تنها به این توضیحات کوتاه ختم نشده و در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اسکن عمیق و هوشمندانه حافظه به کمک Super Scan Recovery – Disk Deep Digger

ویژگی ها جزو اصلی ترین دلایل ما برای استفاده از یک نرم افزار خاص هستند. گاها برخی از استارت اپ ها علی رغم داشتن محیطی ساده و کاربر پسند، امکانات و قابلیت های فوق العاده ای را در اختیار ما قرار می دهند. نمونه بارز این موضوع را می توان در برنامه Super Scan Recovery – Disk Deep Digger شاهد بود. این اپ هوشمند در کنار محیطی ساده و کاربرپسند ویژگی های خاصی را عرضه می کند. یکی از بهترین ویژگی هایی که تیم توسعه دهنده روی آن مانور داده است؛ سیستم اسکن عمیق و هوشمندانه می باشد. الگوریتم برنامه فوق به گونه تنظیم شده است که حافظه داخلی و خارجی با دقتی بسیار بالا اسکن شوند. با این وجود و بر خلاف بسیاری از دیگر نرم افزار های مشابه زمان این اسکن بسیار کوتاه بوده که کمک می کند از اتلاف وقت تان جلوگیری کنید.

پشتیبانی از انواع فایل ها

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام انتخاب یک نرم افزار ریکاوری باید به آن توجه داشت، پشتیبانی آن برنامه از فرمت های گوناگون است. برخی از توسعه دهندگان اپ های خود را تنها مختص به برخی از فرمت ها تولید می کنند، با این وجود ما در اپلیکیشن Super Scan Recovery – Disk Deep Digger شاهد یک نوآوری جدید هستیم. تنها کافی است برنامه را نصب کرده و نگاهی به منو اصلی آن داشته باشید، آنگاه خواهید دید که بسیاری از فایل ها و اطلاعات، تحت پشتیبانی این استارت اپ می باشند. جدای از فایل های صوتی و تصویری، در میان اطلاعات پشتیبانی شده می توان به پیام های کوتاه و یا حتی تماس های حذف شده نیز اشاره کرد.

افزودن فیلتر های بازیابی

به عنوان مثال، هنگامی که شما قصد بازیابی یک تصویر حذف شده را دارید، نرم افزار ها بدون توجه به فرمت ها تمامی تصاویر را بازیابی نموده و به نمایش می گذارند. گاها ما می دانیم که فایل های مان با چه پسوندی حذف شده اند. همین موضوع کمک می کند که سرعت اسکن و بازیابی اطلاعات به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. در نرم افزار Super Scan Recovery – Disk Deep Digger کاربران می توانند به سادگی هر چه تمام تر فرمت فایل مورد نظرشان را تعیین کرده و مطمئن باشند که سرعت اسکن و ریکاوری چندین برابر افزایش خواهد یافت. باید اشاره کنیم که این ویژگی در اندک برنامه هایی دیده می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Super Scan Recovery – Disk Deep Digger اندروید :

  • سیستم هوشمند و قدرتمند ریکاوری اطلاعات حذف شده
  • توانایی بازیابی اطلاعات حذف شده بر اثر عوامل گوناگون
  • اسکن سریع و عمیق حافظه برای افزایش دقت ریکاوری
  • پشتیبانی از انواع فایل های حذف شده در فرمت های گوناگون
  • توانایی ریکاوری تماس ها و پیام های کوتاه
  • افزودن فیلتر های مختلف بر اساس فرمت های متنوع
  • محیط کاربری ساده و بسیار آسان

اپلیکیشن Super Scan Recovery – Disk Deep Digger با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 59.99 دلاری در گوگل پلی منتشر شده است. تنها توجه داشته باشید که این استارت اپ تا به کنون فروشی نداشته و با دریافت آن از وب سایت فارسروید جزو اولین کاربرانش در ایران و جهان خواهید بود.

 

Super Scan Recovery - Disk Deep Digger