Super Backup Pro: SMS&Contacts v2.2.80 – اپلیکیشن پشتیبان گیری همه جانبه اندروید
قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی – نسخه خریداری شده تقدیم شما

تا به امروز و این لحظه نرم افزارهای مختلفی در زمینه ی بکاپ گیری از اطلاعات را برای اندرویدی معرفی نموده ایم و با استقبال خوب شما روبرو گردیده است ؛ امروز قصد معرفی یکی از کامل ترین، بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های بکاپ گیری با نام Super Backup Pro: SMS&Contacts را داریم که سریع ترین نرم افزار پشتیبان گیری داده ها برای اندروید در گوگل پلی معرفی گردیده است! با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود در سریع ترین زمان ممکن از تاریخچه ی تماس ها، اس ام اس ها، بوکمارک ها، اطلاعات تقویم، مخاطبین و داده اپلیکیشن ها نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید و آن ها را در مموری دستگاه خودتان و یا حساب جیمیل ذخیره نمایید و برای همیشه با از دست رفتن اطلاعات خداحافظی کنید! اپلیکیشن فوق نسبت به حجم بسیار کم خود یعنی 2000 کیلوبایت دارای امکاناتی واقعا کاربردی و عالی است و آن را به همه ی کاربران فارسروید که به دنبال یک برنامه ی کامل و قدرتمند در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از بخش های مختلف موبایل خود هستند پیشنهاد می دهیم. اگز به دنبال یکی از بهترین برنامه های پشتیبان گیری از مخاطبین و اس ام اس ها هستید به هیچ وجه نرم افزار استودیوی MobileIdea Studio را از دست ندهید.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Super Backup Pro: SMS&Contacts اندروید:

  • گرفتن پشتیبان از اطلاعات بازی ها و برنامه های نصب شده با امکان بازگردانی(نیاز به روت)
  • امکان بازگردانی دسته جمعی اطلاعات برنامه ها و بازی ها از مموری (نیاز به روت)
  • گرفتن پشتیبان از مخاطبین، اس ام اس ها، تاریخچه تماس، بوکمارک ها و تقویم با امکان بازگردانی
  • امکان گرفتن نسخه ی پشتیبان از اس ام اس ها به طور تکی (انتخاب مکالمه ی دلخواه)
  • دارا بودن توابع کاربردی حذف آسان پشتیبان ها، امکان تهیه خودکار نسخه ی پشتیبان، آپلود خودکار نسخه ی پشتیبان در جیمیل، نمایش آخرین بکاپ گرفته شده و امکان تغییر مسیر قرارگیری فایل بکاپ

اپلیکیشن Super Backup Pro: SMS&Contacts هم اکنون در مارکت اندروید با قیمت 1.99 دلار به فروش می رود و دارای امتیاز 3.9 از 5.0 می باشد که ما امروز در فارسروید جدیدترین نسخه ی پچ شده آن را در اختیار شما قرار می دهیم. همانطور که گفته شده این برنامه نسخه پولی است و همه قابلیت هایش به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی در دسترس اند.

 

Super Backup Pro SMS&Contacts