StudyGe – Geography, capitals, flags, countries v2.0.0 یادگیری جغرافی، پرچم،‌ پایتخت و دیگر اطلاعات کشور های جهان در اندروید
نسخه آنلاک شده برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها

جغرافیا علمی است که درباره مکان، زمان، فاصله و ویژگی های زمین به تحقیق می پردازد. در جغرافی مهم ترین چیز مکان است و تاکید این علم بر شناخت مکان های مختلف روی کره زمین است. تمامی انسان ها به یادگیری جغرافیا احتیاج دارند تا بتوانند در زندگی با اطلاعات و شناخت بهتری درباره مکان ها فکر و تصمیم گیری کنند. ضرورت یادگیری جغرافی به قدری بالاست که تقریبا در تمامی کشور های جهان، مقداری از این علم به کودکان در دوره ابتدایی آموزش داده می شود. درس هایی که در ایران به کودکان داده می شود با تاکید بر جغرافیای ایران و کشور های همسایه تدوین شده اند و درباره کشور های دیگر با جزئیات بحث نمی شود. همین باعث می شود که کودکان درک و تصور درستی از جهان و کشور های دیگر نداشته باشند. متاسفانه آموزش جغرافیا در دوره ابتدایی تمام شده و در مقاطع بالاتر ادامه نمی یابد که همین موضوع باعث فراموش شدن یا کمبود اطلاعات جغرافی در دانش آموزان می گردد. برای حل این مشکل و کمک به یادگیری بهتر کودکان، امروز با یک اپلیکیشن عالی در خدمت شما هستیم. StudyGe – Geography, capitals, flags, countries عنوان یک اپلیکیشن برای یادگیری و تست جغرافیای کره زمین، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MileoDev توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به صورت بازی و سرگرمی های مختلف طراحی شده است تا یادگیری و پیگیری درس ها را آسان تر نماید. با این برنامه می توانید موقعیت کشور ها در جهان، پایتخت، پرچم، جمعیت و اطلاعات دیگر آن ها را بیاموزید. یادگیری بصری جغرافیا یک تمرین عالی برای مغز و حافظه است و اثر بسیار مثبتی روی رشد ذهن کودکان دارد. این برنامه را در هر سنی می توان استفاده کرد و با آن به آزمون اطلاعات جغرافیایی خود پرداخت. سوال های موجود در آزمون به شکل های مختلف مطرح می شوند و ذهن کاربر را کاملا با موضوع درگیر می کنند که همین باعث ماندگاری اطلاعات در حافظه می شود. زبان برنامه انگلیسی است و می تواند یک تمرین عالی برای یادگیری اسامی انگلیسی کشور ها باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه StudyGe – Geography, capitals, flags, countries اندروید:

  • اطلس کامل جهان با اطلاعات 214 کشور
  • نمایش پرچم کشور ها
  • آزمون های تریویا
  • ارائه مدال برای آزمون های گذرانده شده
  • رابط کاربری بسیار زیبا و خلاقانه که برای هر چه بیشتر و بهتر درگیر کردن کودکان طراحی شده است.
  • اطلاعات جانبی درباره کشور ها مثل : زبان، جمعیت، واحد پول رایج و نوع حکومت
  • اطلاعات جزئی از ایالت های ایالات متحده آمریکا

اپلیکیشن StudyGe – Geography, capitals, flags, countries با کسب رضایت کاربران اندرویدی، توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. برنامه StudyGe به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

 

StudyGe