Stretching exercise. Flexibility training for body v3.2.1 بالا بردن انعطاف پذیری بدن و جلوگیری از گرفتگی عضلات به کمک گوشی اندرویدی
نسخه پرمیوم و کامل برنامه تقدیم به شما

حرکات کششی از جمله حرکاتی هستند که جنبه نرمشی دارند و پیش از انجام حرکات ورزشی و شروع تمرین برای آماده سازی بدن انجام می گیرند. این حرکات عموما روی کشیدن و باز کردن عضلان تمرکز دارند و انجامشان برای اغلب افراد راحت و ساده است. حرکات کششی باعث باز شدن و کشیده شده بافت ها، تاندون ها، رگ ها و … می شود که در نهایت به رفع گرفتگی عضلانی، بهبود گردش خون در بدن و آماده شدن عضلات می انجامد. همچنین بسیار توصیه شده است که حرکات کششی را قبل از شروع تمرینات ورزشی و پس از پایان آن انجام دهیم، چرا که کشیدن عضلات، باعث می شود که خون کافی به عضلات برسد و تمرین کردن آسانتر باشد، پس از اتمام تمرین خون زیادی در عضلات جمع شده است که با انجام حرکات کششی این خون به جریان افتاده و از بروز مشکلات عضلانی، مفصلی و درد جلوگیری می نماید. انجام حرکات کششی پس از بیدار شدن از خواب و پیش از شروع فعالیت های روزانه، بدن را به نهایت آمادگی می رساند و از خواب آلودگی و کسل شدن جلوگیری می کند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که ضمن آموزش این حرکات، مثل یک مربی مجازی در طول انجام آن ها در کنارتان بوده و انرژی و انگیزه لازم برای دنبال کردن روزانه آن ها را به شما می دهد. Stretching exercise. Flexibility training for body عنوان یک اپلیکیشن با مجموعه ای از تمرینات کششی برای رسیدن به آمادگی کامل بدنی و انعطاف بالا، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری mEL Studio توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه بیش از ۵۰ حرکت کششی مختلف را در خود دارد که توسط متخصصین ورزشی انتخاب شده اند و تاثیر گذاری آن ها مورد تایید است. تمامی تمرینات به صورت تصویری و با توضیحات کامل آموزش داده می شوند تا به راحتی بتوانید آن ها یاد گرفته و به صورت درست انجام دهید. علاوه بر این سیستم نوتیفیکیشن برنامه، انجام حرکات را به شما یادآوری می کند تا هر روز با انجام منظم این حرکات، به بیشترین آمادگی و سلامتی برسید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Stretching exercise. Flexibility training for body اندروید :

  • ۶۰ حرکت کششی موثر و تست شده که با توصیفات کامل، تصاویر و ویدئو آموزش داده می شوند.
  • دارای ۳ برنامه تمرینی آماده
  • امکان ساخت برنامه تمرینی دلخواه
  • سیستم انگیزشی کارآمد و موثر
  • سیستم اطلاع رسانی برای یادآوری انجام حرکات در ساعات مشخص و تعیین شده
  • ارائه آمار دقیق از نحوه انجام تمرینات و پیشرفت در ورزش
  • دارای چالش ۳۰ روز برای گرفتن نتیجه
  • مناسب برای مبتدیان، حرفه ای ها، زن ها و مردان در سنین مختلف

اپلیکیشن Stretching exercise. Flexibility training for body با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v3.2.1:

* به روز رسانی لایبرری های سیستم
* بهینه سازی برنامه
* به روز رسانی ویدئو تمرینات

 

Stretching exercise. Flexibility training for body Premium