review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
0 0 Voter

Starting Strength Official v1.19 – اپلیکیشن مجموعه تمرینات ورزشی قدرتی اندروید
نسخه خریداری شده به قیمت 8.99 دلار تقدیم شما عزیزان

ورزش کردن نیز همانند دیگر فعالیت ها شامل چندین بعد مختلف میشود و افراد گوناگونی در سراسر جهان با اهداف مختلفی به انجام حرکات ورزشی می پردازند. برخی برای داشتن یک بدن ورزیده تلاش میکنند و برخی دیگر نیز می خواهند که اندامی بزرگ و متمایز با دیگر افراد داشته باشند، در این میان نیز افرادی هستند که علاقه ی بسیار به تمرینات استقامتی دارند و می خواهند که قدرت خود را افزایش دهند. Starting Strength Official Paid عنوان یک نرم افزار فوق العاده برای دسترسی به مجموعه تمرینات ورزشی قدرتی و ادامه ای بر کتابی با همین عنوان برای اندروید است که توسط شرکت Shabu Pty Ltd توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. همینک تمرینات خود را آغاز کنید و به ساده ترین شکل ممکن قدرت خود را به صورتی کاملا مشهود افزایش دهید. مجموعه ای از دستورات و آموزش های لازم در این اپ پر کاربرد گنجانده شده است که باعث می شود تا تمرینات قدرتی مختلفی را همانند اسکات، پرس، دد لیفت و … را به درستی انجام دهید. در کنار هر اموزش یک فیلم فوق العاده برای یادگیری هر چه بهتر موجود می باشد که در زوایای مختلف ضبط شده و نمایی فوق العاده را با جزئیات کامل در اختیارتان قرار می دهد. اگر جزو علاقه مندان به تمرینات قدرتی هستید این برنامه را از دست ندهید!

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Starting Strength Official اندروید :

  • دستور العمل های کامل و آسان برای انجام حرکاتی قدرتی همانند پرس، اسکات، دد لیفت و …
  • برنامه های تمرینی خاص با نمایش تعداد تکرار هر حرکت
  • ویدئو های اموزشی کامل و جامع با تحت پوشش قرار دادن زوایای مختلف
  • دستور العمل ها و نمودار های دقیق
  • نمایش تعداد ست های مورد نیاز برای گرم کردن قبل از هر تمرین
  • تنظیم میزان زمان استراحت در بین هر ست
  • مشاهده پیشرفت های خود در تمرین ها
  • اضافه کردن و ذخیره سازی یادداشت ها برای هر تمرین
  • نکات مفید آموزشی برای رعایت نکات ایمنی در تمرینات قدرتی

اپلیکیشن Starting Strength Official به عنوان یکی از خاص ترین نرم افزار های موجود در زمینه ی تمرینات و آموزش ورزش های قدرتی توانسته است با جلب توجه کاربران امتیاز 4.7 از 5.0 را توسط آن ها دریافت نماید که هم اکنون شما نیز می توانید جدید ترین نسخه ی خریداری شده ی ان را از وبسایت فارسروید دریافت کرده و به پیشرفت های چشمگیری در تمرینات قدرتی خود دست پیدا کنید.

 

Starting Strength Official

 

تغییرات آپدیت

  • Bug Fixes * Decimal keyboard is back for weights * Sometimes changing workset weight would show "workset weight can't be less than warmup weight" * Training Log - edit any date, the keyboard would not disappear so you could not save the update * Todays Training -> Change exercise (eg from Bench to Press) is now back in the settings. * Oversized book font on some devices has been fixed

وقــت دانــلود رســید

مرتبط با پست 22

مجموعه تمرینات ورزشی قدرتی اندروید !

نقد و بررسی ارسال نقد و بررسی

در رابطه با مجموعه تمرینات ورزشی قدرتی اندروید !
0
هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است - اولین نقد را شما ثبت کنید :)

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با مجموعه تمرینات ورزشی قدرتی اندروید !
0
giftcard ×