Squad Busters v50261014  – آپدیت جدید بازی اکشن و تاکتیکی اسکواد باسترز از Supercell
تجربه نبردی جنون آمیز با شخصیت های محبوب سوپرسل
تست شده با اجرای آنلاین

Squad Busters – اسکواد باسترز یک بازی جدید اکشن-تاکتیکی اعتیادآور از سوپرسل خالق کلش آف کلنز و کلش رویال برای اندروید است. بدون اغراق می توان گفت که استودیو بازی سازی سوپرسل از جمله محبوب ترین و بزرگ ترین استودیو های بازی سازی در دنیای اندروید است که با معرفی بازی های متنوعی توانسته است به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. برخلاف بسیاری از کمپانی های بازی سازی که پس از معرفی یک بازی محبوب، در همان ابتدا دوره افول شان شروع می شود، ما سال‌هاست که شاهد بازی های جدید از سوپرسل هستیم و در این میان نیز نه تنها از جذابیت محصولات اش کاسته نشده، بلکه روز به روز نیز به طرفداران آن ها افزوده می شود. یکی از جدید ترین بازی های منتشر شده توسط این استودیو بازی سازی Squad Busters نام دارد که می توان آن را تلفیقی از تمامی عناوین منتشر شده توسط سوپرسل دانست. در این عنوان مهیج شما با یک گیم پلی سریع رو به رو هستید، گیم پلی که در آن باید به طور دائمی در حال حرکت باشید و خود را از نقطه ای به نقطه دیگر برسانید و در این مسیر نیز با دشمنان مختلف به مبارزه بپردازید. هدف شما در بازی اندروید اسکواد باستر جمع آوری جواهرات می باشد؛ شما همراه با 9 پلیر دیگر وارد زمین رقابت می شوید و هر پلیری که بتواند بیشترین جواهرات را جمع آوری کند پیروز میدان است. البته گیم پلی بازی Squad Busters تنها به این مورد محدود نمی شود و شاهد حالت های مختلف دیگری نیز هستیم که در برخی از آن ها قادر خواهید بود به صورت گروهی و ساخت کلن به ماجراجویی های تان برای یافتن جواهرات ادامه دهید.

 

Squad Busters

 

به جرأت می توان گفت که هر چه قدر در ارتباط با این بازی خاص صحبت کنیم، باز هم برخی از ویژگی های آن را نمی توان به صورت کامل شرح داد! با این وجود یکی از جذاب ترین بخش های این بازی را می توان کاراکتر های دوست داشتنی آن دانست. کاراکتر هایی که در بازی Squad Busters با آن ها رو به رو می شوید و می توانید برای تجربه گیم پلی انتخاب شان کنید، ترکیبی از شخصیت های مجموعه بازی های سوپرسل، یعنی کلش آف کلنز، کلش رویال، بوم بیچ، براول استارز و … می باشند. همانند سایر عناوین منتشر شده از طرف این شرکت کاراکتر هایی که با آن ها رو به رو هستید، هر کدام شان دارای توانایی های ویژه خود هستند که در ادامه می توانید این توانایی ها را ارتقاء داده و یک شخصیت اختصاصی و قدرتمند را خلق کنید. یکی از ویژگی هایی که در این بازی اکشن شاهد آن هستیم قابلیتی با نام Fusion Troops نام دارد. در این حالت پلیر ها قادر خواهند بود سه کاراکتر مشابه را با یکدیگر ترکیب کرده و در نهایت یک شخصیت واحد و منحصر به فرد را دریافت کنند؛ شخصیتی که دارای توانایی ها و ویژگی های بیشتری نسبت به سایر کاراکتر ها می باشد. در بازی داشتن استراتژی و تاکتیک مناسب یکی از راز های پیروزی است. اگر بدون هدف به دنبال یافتن جواهرات باشید، مطمئن باشید که به سرعت از رقابت ها حذف می شوید، پس نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا با یک تاکتیک مناسب به دشمنان تان غلبه کنید.

بخشی از ویژگی های بازی اکشن-تاکتیکی Squad Busters اندروید:

  • گیم پلی منحصر به فرد و تشکیل شده از دو بخش متنوع برای افزایش جذابیت بازی
  • چندین حالت مختلف بازی به صورت تک نفره و یا تیمی برای به چالش کشیدن رقیبان خود
  • یک ماجراجویی خاص برای رسیدن به جواهراتی ارزشمند!
  • مجموعه از انواع کاراکتر ها و شخصیت های خاص موجود در دیگر محصولات استودیو سوپرسل
  • امکان ترکیب سه کاراکتر مشابه و دریافت یک نیروی ویژه
  • استراتژی های متنوع و زمین های گوناگون بازی
  • امکان ارتقا سطح توانایی کاراکتر ها

Squad Busters یک بازی اکشن و مهیج است که با گیم‌ پلی سریع و پر هیجان، تنوع شخصیت‌ ها و حالت‌ های مختلف، گرافیک و صدا گذاری جذاب، تجربه‌ ای منحصر به فرد و سرگرم‌ کننده را برای‌تان به ارمغان می‌آورد. اگر از علاقه مندان به بازی های ساخته شده توسط استودیو سوپرسل هستید، بدون شک بازی اندروید اسکواد باسترز شما را روز ها مجذوب خودش می کند. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه آپدیت شده اصلی و جهانی بازی را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

توجه: به دلیل تحریم بودن کشور ایران توسط کمپانی سازنده بازی یعنی سوپرسل امکان ورود تنها با فیلت-رشکن مهیا است [هنگام ورود وی پی ان فعال باشد]

 

Squad Busters