Sky Combat: war planes online simulator PVP v8.0 – بازی اکشن و جذاب “نبرد آسمانی” برای اندروید
یک عنوان هواپیمایی و جت های جنگنده هیجان انگیز برای موبایل
تست شده با اجرای آنلاین

Sky Combat: war planes online simulator PVP – نبرد آسمانی: شبیه ساز جنگنده های هوایی آنلاین یک بازی بسیار زیبای دیگر از استودیوی قبرسی و معروف Azur Interactive Games Limited در سبک اکشن و شبیه سازی از نوع بازی های هواپیمایی و نبردهای آسمانی است. این بازی به صورت رایگان تولید و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی جهان قرار گرفته است و فارسروید یک بار دیگر به درخواست شما عزیزان اقدام به تهیه و انتشار آخرین نسخه یک بازی اکشن رقابتی دیگر کرده و آن را به صورت جداگانه ارائه کرده است. عناوینی همچون  Robot Warfare: Mech battle ، Destiny Warfare: Sci-Fi FPS ، FULL METAL MONSTERS برخی از بازی های آنلاین مشابه این استودیو هستند که قبلاً آن ها را در فارسروید معرفی کرده بودیم. بازی Sky Combat: war planes online simulator PVP یک شبیه ساز جالب و متفاوت از نبرد جنگنده های مدرن هوایی برای دستگاه های اندرویدی است. این نبردها در دنیای واقعی با عنوان Dogfight شناخته می شوند و در این بازی سعی شده تا این نبردها به بهترین شکل ممکن طراحی و بازسازی شوند. شرکت Azur Interactive Games توانایی خود را در ساخت بازی های آنلاین و گرافیکی با آخرین متدهای روز به خوبی ثابت کرده و این بازی نیز یکی دیگر از عناوین خوش ساخت و حرفه ای این استودیو به شمار می رود.

 

Sky Combat: war planes online simulator PVP

 

در Sky Combat: war planes online simulator PVP شما در نقش یک خلبان حرفه ای از یک جنگنده هوایی هستید که می بایست در نبردهایی سهمگین و نفس گیر در آسمان با دیگر جنگنده ها وارد جنگ شده و یک نبرد تمام عیار را تجربه کنید. در ساخت این بازی سعی شده تا از تکنیک های مدرن برای هرچه واقع گرایانه تر شدن بازی استفاده شود. در این بازی بیشتر از 15 مدل جت و جنگنده هوایی از روی مدل های واقعی طراحی شده که هرکدام ویژگی ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند. شما می توانید با خرید این جنگنده ها و شخصی سازی و ارتقاء بخش های مختلفشان، به قوی ترین خلبان در آسمان ها تبدیل شوید. سبک اصلی بازی به صورت نبردها و رقابت های PvP و به شکل آنلاین دنبال می شود. این یعنی شما در برابر حریف های واقعی در میدان های نبرد به صورت اینترنتی بازی خواهید کرد و باید برای پیروزی در مقابل بازیکنان واقعی تلاش کنید. جزئیات گرافیکی بازی Sky Combat: war planes online simulator PVP بسیار عالی طراحی شده و مدل سازی های سه بعدی این بازی باعث شده تا شما از تجربه یک شبیه ساز طبیعی لذت ببرید. بخش گیم پلی بازی به نسبت دیگر بازی های مشابه کمی حرفه ای و تر و تخصصی تر است و شاید برای اینکه به طور کامل با بخش های مختلف آن آشنا شوید نیاز داشته باشید تا مدتی بازی را به صورت تستی انجام دهید. در مجموع باید گفت که این بازی یک عنوان اکشن و بسیار مهیج است که می تواند علاقه مندان به بازی های هواپیمایی و جنگی را به خوبی سرگرم کند. برای آشنایی بیشتر با ماهیت کلی این بازی، گرافیک و نوع گیم پلی آن می توانید نگاهی به ویدئوی تریلر آن بی اندازید و در نهایت برای دانلود آخرین نسخه آن به بخش دانلود سنتر فارسروید مراجعه کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی shooter.online.warplanes را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.