Ski Resort: Idle Snow Tycoon + Mod – بازی سرمایه دار مجتمع تفریحی اسکی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول، الماس و جوایز بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow نام یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی GGDS – Idle Games Business Tycoon برای دستگاه های موبایلی با سیستم عامل اندروید منتشر شده است. استودیو بازی سازی GGDS – Idle Games Business Tycoon پیش از این بازی هم بازی های خوب دیگری را برای گیمر ها منتشر کرده است و تجربه ساخت بازی هایی مثل Idle Medieval Tycoon – Idle Clicker Tycoon Game را در کارنامه بازی سازی اش در مارکت اندروید دارد. Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow هم یکی دیگر از بازی های خوب این استودیو بازی سازی است که توانسته با یک گیم پلی ساده و یک سری مکانیزم های مرسوم بازی های آیدل، تجربه مهیج و سرگرم کننده ای را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. بیشتر بازی هایی که از مکانیزم های آیدل برای گیم پلی خودشان استفاده می کنند، اصطلاحاً بازی های “تدریجی” یا “Incremental” نامیده می شوند. در این بازی ها، شما مدیریت یک کسب و کاری مثل رستوران، آرایشگاه، پارک جنگلی، باغ وحش، شبکه تلوزیونی، کارخانه صنعتی، و… را به عهده می گیرید و سعی می کنید به تدریج و رفته رفته کسب و کار تان را رشد دهید و پول بیشتری به دست بیاورید. در ادامه هم باید از این پول ها برای ارتقاء بخش های مختلف کسب و کار تان استفاده کنید تا به صورت آیدل پولی که به دست می آورید را چند برابر کنید. Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow هم دقیقاً یکی از همین بازی هاست که شما را در نقش مدیر یک مجتمع تفریحی اسکی قرار می دهد و از شما می خواهد سعی کنید کسب و کار تان را رشد دهید و پول زیادی به دست بیاورید تا بتوانید به یک سرمایه دار بزرگ تبدیل شوید!

 

Ski Resort Idle Tycoon

 

مطابق معمول اکثر بازی های این روز ها، Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow در ابتدا شما را وارد یک بخش آموزشی می کند تا با نحوه بازی کردن آشنا شوید. افرادی که می خواهند اسکی بازی کنند، خودشان به مجتمع تفریحی شما می آیند و ماشین هایشان را در پارکینگ پارک می کنند و برای اسکی بازی بلیط تهیه می کنند. پس از آن، این اسکی بازان وارد مجتمع می شوند و سوار تله می شوند و به بالای پیست اسکی می روند. وقتی هم که اسکی بازی آنها تمام شد، وارد بخش های دیگر مجتمع می شوند و خرید های دیگری مثل خرید نوشیدنی های گرم از دستگاه های فروش خودکار انجام می دهند. اما این پروسه در آغاز کار کند است. به دلیل تقاضای بالا، معمولاً‌ اسکی بازان زیادی پشت محل دریافت بلیط صف می کشند و همینطور اسکی بازان زیادی جایی برای پارک کردن ماشین هایشان پیدا نمی کنند که وارد مجتمع شوند. تمام این موارد باعث محدود شدن درآمد شما می شوند. شما باید سعی کنید با یک مدیریت درست و در کوتاه ترین زمان ممکن، با ارتقاء های مختلف سرعت دریافت بلیط را افزایش دهید و پارکینگ مجتمع را بزرگ تر کنید. سپس می توانید دستگاه های خودکار فروش بیشتری برای مجتمع تان خریداری کنید، سرعت تله را افزایش دهید، دستگاه های برف ساز برای پیست اسکی را ارتقاء دهید، و انواع و اقسام کار های دیگر برای بهتر کردن و توسعه مجتمع تان را انجام دهید. بنابراین، اگر به بازی های این سبک علاقه دارید و مدیریت یک مجتمع تفریحی اسکی برای شما هیجان انگیز است، Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow می تواند به یک بازی عالی برای پر کردن اوقات فراغت شما تبدیل شود و ما هم قطعاً آن را پیشنهاد می کنیم. تیم فارسروید قصد دارد بازی Ski Resort: Idle Tycoon – Idle Snow را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. هم اکنون می توانید نسخه اصلی و نسخه مود شده و بدون محدودیت این بازی را از طریق لینک های مستقیمی که در انتهای مطلب قرار داده ایم دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

 

آموزش نصب نسخه xapk بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات