Simple Notes Widget v6.2.1 – اپلیکیشن ویجت یادداشت برداری ساده اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 6.99 دلار

Simple Notes Widget عنوان یک اپلیکیشن ویجت یادداشت برداری ساده اندرویدی می باشد که توسط Qvyshift LLC توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. بسیاری از کاربران دستگاه های هوشمند تصور می کنند که حجم بالای برخی از استارت اپ ها نشان دهنده کارایی و توانمندی های شان می باشد. اما باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه است! گاها دیده می شوند برخی از نرم افزار ها علی رغم داشتن حجمی بسیار پایین، کاربرد های فراوانی داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست کاربران خود واکنش نشان می دهند. اگر بخواهیم لیستی از پر طرفدار ترین اپ ها بر اساس کارایی ایجاد کنیم، می توانیم در ابتدای لیست نام برنامه های یادداشت برداری را مشاهده کرد. امروزه اپلیکیشن های یادداشت برداری جزو نیاز های ضروری کاربران به شمار می روند زیرا ما در هر شرایطی به اسمارت فون های مان دسترسی داشته و برای ذخیره سازی اطلاعات از آن ها استفاده می کنیم. به طور قطع ابزار یادداشت برداری پیش فرض اندروید در بسیاری از موارد قادر به رفع نیاز های کاربرانش نخواهد بود؛ همین موضوع باعث می شود که ما به سمت دیگر گزینه های موجود در مارکت اندروید برویم. اگر بخواهیم یکی از سبک ترین برنامه های موجود برای نوت برداری به شما معرفی کنیم می توان به Simple Notes Widget اشاره کرد. همان گونه که از عنوان پست و نام نرم افزار نیز مشخص است، شما با یک ویجت فوق العاده رو به رو هستید؛ ویجتی که تلاش می کند هر گونه نیاز کاربران خود را در زمینه ایجاد نوشته های کوتاه برطرف نماید. حتی برخی از امکانات موجود در این ابزارک در حجیم ترین نرم افزار ها نیز دیده نمی شود. پس برای آشنایی هر چه بیشتر می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ایجاد نامحدود یادداشت های مختلف در Simple Notes Widget

یکی از مهم ترین ویژگی های ویجت Simple Notes Widget توانایی ایجاد نوت ها به صورت نامحدود می باشد. اگر دقت کرده باشید در بسیاری از ابزار مشابه ما با محدودیت هایی برای نوشتن یادداشت ها رو به رو هستیم. گرچه این محدودیت تا حد بسیار زیادی منطقی است، زیرا ما در حال استفاده از ویجت ها می باشیم. تیم توسعه دهنده نرم افزار فوق تلاش کرده است تا با از بین بردن این محدودیت قدرت ابزارک ها را به کاربران اندرویدی نشان دهد. تنها کافی است یک گزینه را لمس کرده تا بتوانید یادداشت های مختلفی را روی صفحه نمایش ایجاد کنید. نکته دیگری که توجه ما را به خودش جلب می کند توانایی اولویت بندی این یادداشت ها می باشد. کاربران قادر هستند که متناسب با نیاز های خود یادداشت ها را از پر اهمیت ترین نوشته ها تا کم اهمیت ترین شان در یک لیست قرار دهند.

تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت های اندروید

بدون شک برای تمامی ما نیز پیش آمده است که در برخی از موارد به طور کاملا اتفاقی برخی از اطلاعات خود را حذف می کنیم. گاها این اطلاعات از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و حذف شان می تواند مشکلات متنوعی را برای ما به وجود آورد. بر خلاف تمامی ویجت های موجود در سطح وب در استارت اپ Simple Notes Widget کاربران قادر خواهند بود که از نوت های ذخیره شده نسخه پشتیبان تهیه کرده و در صورت بروز هر گونه مشکلی تنها با طی کردن مراحلی ساده آن ها را بازیابی کنند. این نسخه های پشتیبانی در سرور های ابری گوگل درایو و دراپ باکس ذخیره می شود که همین موضوع اجازه خواهد داد که در هر شرایطی قادر به بازگردانی یادداشت های تان باشید.

ایجاد لیست وظایف و تنظیم آلارم

نکته ای که برنامه Simple Notes Widget را برجسته می کند، امکان ایجاد لیستی از وظایف در کنار یادداشت ها می باشد. پس از ایجاد لیست وظایف می توانید با به پایان رساندن هر کدام از فعالیت ها آن ها را علامت گذاری کرده و یا اینکه از لیست خود حذف کنید. از دیگر مواردی که نظر ما را به خودش جلب می کند تنظیم یادآوری برای این وظایف و یادداشت ها می باشد. این ویژگی کمک می کند که حتی در سخت ترین شرایط انجام مهم ترین فعالیت های خود را فراموش نکرده و آن ها را درست در تایم تعیین شده به پایان برسانید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Simple Notes Widget اندروید :

  • رابط کاربری دلپذیر با امکان شخصی سازی در سطوح بسیار بالا
  • ایجاد یادآور های گوناگون برای لیست وظایف و یا یادداشت های تان
  • توانایی اولویت بندی یادداشت ها بر اساس میان اهمیت شان
  • نبود هیچ گونه محدودیتی در ایجاد یادداشت های دلخواه تان
  • امکان تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت ها در سرور های ابری دراپ باکس و گوگل درایو
  • افزودن فعالیت ها به صورت صوتی
  • گزینه ای برای به اشتراک گذاری یادداشت ها با دوستان خود
  • وارد کردن یادداشت ها از دیگر ابزار مشابه

اپلیکیشن Simple Notes Widget با بهره مندی از مجموعه قابلیت هایی متنوع به عنوان یک ویجت یادداشت برداری توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 6.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.5 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Simple Notes Widget