SIEGE: World War II v3.16.0 – بازی استراتژیکی محاصره: جنگ جهانی دوم اندروید
یک بازی استراتژیک فوق العاده زیبا و سرگرم کننده برای اندروید
تست شده با اجرای آنلاین

SIEGE: World War II – محاصره: جنگ جهانی دوم نام اولین پروژه رسمی استودیوی بازی سازی آمریکایی Simutronics Corp است که در ژانر جنگی و در سبک بازی های استراتژیکی تولید و عرضه شده است. SIEGE: World War II یک بازی آنلاین real-time است و در آن شما به صورت لحظه ای و در یک نقشه به رقابت با دیگر بازیکنان آنلاین پرداخته و باید در جنگ های بزرگ شرکت کنید. ماهیت اصلی این بازی رقابت های دو نفره PvP به صورت آنلاین است. شما می توانید ارتش مخصوص خود را ساخته و آن ها را در بخش های مختلف مدیریت کنید. داستان بازی به جنگ ها و نبردهای سنگین جنگ جهانی دوم مربوط است و به همین خاطر، سربازان، تانک ها، هواپیماها و تمام ابزارها و تجهیزات جنگی که در اختیار دارید مخصوص به جنگ جهانی دوم می باشند. با حضور در رقابت های مختلف و غلبه بر رقبا، می توانید امتیاز کسب کرده و رتبه خود را در لیدربوردشیپ های بازی ارتقاء دهید. سبک بازی استراتژیکی و نمای آن از بالا است. شما برای موفقیت در این بازی باید از قوه استراتژیکی استفاده کرده و به هیچ وجه بی گدار به آب نزنید. تمام حرکات هجومی یا دفاعی شما باید طبق برنامه انجام شوند در غیر این صورت دشمنان شما خیلی سریع شما را شکست خواهند داد. خوشبختانه بازی SIEGE: World War II دارای بخش آفلاین نیز می باشد که در آن می توانید در مراحل گوناگون، به رقابت با دشمن فرضی (ربات ها) پرداخته و مهارت خودتان در این بازی را بهبود دهید. در این بخش می توانید از دسته کارت هایی که به دست می آورید استفاده کرده و با کمک آن ها ارتش خود را سر و سامان دهید. در حقیقت باید گفت که بازی SIEGE: World War II دارای دو بخش مختلف و دو بازی گوناگون است! بخش اول همان بخش اصلی و آنلاین که شامل رقابت های دو نفره و لحظه ای می باشد و بخش دوم بخش آفلاین است که به رقابت های شما با ربات های بازی از طریق سبک بازی کارتی مربوط می شود.

برخی از ویژگی های بازی SIEGE: World War II اندروید :

 • امکان رقابت با بازیکنان واقعی در سراسر دنیا در بخش رقابت های آنلاین PvP یا Player vs. Player
 • دارای بخش آفلاین برای رقابت با ربات های بازی
 • گرافیک عالی با طراحی های پرجزئیات
 • گیم پلی چالش برانگیز و مدیریتی در سبک استراتژیکی
 • قابلیت ساخت و استفاده از دسته کارت های مختلف
 • امکان استفاده از تاکتیک ها و استراتژی های هجومی و دفاعی
 • امکان بهره مندی از انواع و اقسام نیروهای نظامی مثل سربازها، تانک ها و غیره
 • قابلیت پیدا کردن، آنلاک کردن و ارتقاء دسته کارت های متعدد
 • امکان ایجاد کلن و یا به عضویت در آمدن در کلن های دیگر برای رقابت در بخش گروهی
 • وجود مراحل مخفی و مأموریت های چالش برانگیز دوره ای
 • ارائه جوایز و هدایای روزانه

SIEGE: World War II یک بازی سرگرم کننده، چالش برانگیز و بسیار رقابتی است که در آن می توانید به رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر دنیا پرداخته و در مسابقات دو نفره و یا گروهی به کسب پیروزی بپردازید. ده ها آیتم، ابزار و نیروی نظامی در این بازی وجود دارد که می توانید از آن ها به منظور غلبه بر دشمنان استفاده کنید. بازی SIEGE: World War II تا به امروز بیشتر از 500،000 دانلود در گوگل پلی به ثبت رسانده است. لازم به ذکر است که این بازی همچنین توانسته امتیاز 4.6 از 5.0 را نیز از آنِ خود کند. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیکی آنلاین با مضمون جنگ جهانی دوم هستید، بازی SIEGE: World War II یک پیشنهاد کم نظیر برای شما خواهد بود. پس همین حالا نسخه تست شده این بازی را از فارسروید دانلود کنید و به رقابت با دیگر بازیکنان این بازی بپردازید.

توجه : نسخه های جدید بازی هک نمی شود ؛ در صورت هک شدن بازی، مود به جعبه دانلود اضافه می شود [در زمینه مود سوال نفرمایید].

 

SIEGE: World War II