review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
0 0 Voter

ShockPro v1.0.0 – اپلیکیشن دنبال کردن میزان تعمیرات دوچرخه برای اندروید
نسخه خریداری شده به قیمت 0.99 دلار تقدیم شما عزیزان

اگر توجه کرده باشید در چند سال اخیر فرهنگ استفاده از دوچرخه و خارج نکردن وسایل دود زا از منزل افزایش پیدا کرده است و افراد بیشتری از دوچرخه ها استفاده می کنند؛ استفاده زیاد از دوچرخه ها در کشور های غربی باعث شده است که توسعه دهندگان نیز اپ های مختلفی را در این زمینه ایجاد کنند گرچه این بدین معنا نیست که ما قادر به استفاده از این نرم فزار ها نیستیم. ShockPro عنوان یک اپلیکیشن پر کاربرد برای ذخیره و دنبال کردن میزان تعمیرات دوچرخه و خدمات صورت گرفته بر روی آن می باشد که توسط T4ASA, LLC برای اندروید توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه با برخورداری از امکانات متنوع باعث می شود تا هر گونه تعمیر و نگهداری را به سادگی ثبت کنید و در هر زمانی به جزئیات آن ها دسترسی داشته باشید. میزان فواصل تعمیرات انجام شده را به صورت کلی و جزئی مشاهده کنید و بدانید که در چه زمانی بهتر است که دوچرخه خود را مورد بازبینی قرار دهید. مهم نیست که چند جزء از دوچرخه را مورد تعمیر و نگهداری قرار می دهید زیرا همه چیز قابل ذخیره و اندازه گیری می باشد! اگر از افرادی هستید که دوچرخه سواری می کنید و دوچرخه دارید مطمئنا اپلیکیشن ShockPro نظرتان را جلب میکند!

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه ShockPro اندروید :

  • پیگیری و ذخیره تعمیرات و سرویس های دوچرخه
  • برنامه ریزی و مشاهده فواصل بین تعمیر و نگهداری
  • نام گذاری بر روی اجزای موجود و ذخیره شده
  • توانایی افزودن تعداد نا محدودی از اجزا مختلف
  • ثبت کوچکترین تعمیرات تنها با لمس چند گزینه
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن ShockPro با برخورداری از امکاناتی متنوع و در عین حال کاربردی توانسته است با قیمت 0.99 دلاری خود امتیاز 5.0 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از وبسایت محبوب فارسروید دریافت نمایید ؛ نسخه ما همه قابلیت ها را شامل می شود و بدون محدودیت زمانی می توانید از انها بهره ببرید .

تغییرات نسخه v1.0.0 :

* انتشار نسخه اولیه برنامه در گوگل پلی

 

ShockPro

 

سود ماهانه حداقل 6.2 درصد

سود ماهانه حداقل 6.2 درصد

تسهیلات بدون بهره سود ۶/۲ درصد ماهانه دریافت و پرداخت سریع و آسان بصورت آنلاین با پشتیبانی ۴ بانک معتبر بین المللی تجربه ای متفاوت در دنیای تجارت الکترونیک

اطلاعات بیشتر
بازی  دریفت

بازی دریفت

مسابقات آنلاین دریفت یک بازی مهیج رقابتی و با گرافیک زیبا در سبک ماشین سواری برای گوشی های اندرویدی است. ماشین مورد علاقه ات رو انتخاب کن و بعد از شخصی سازی و تقویت اون، با بقیه رانندگان از سراسر کشور به مسابقه و رقابت بپرداز.

دانلود بازی دریفت

وقــت دانــلود رســید

مرتبط با پست 4

برنامه دنبال کردن میزان تعمیرات دوچرخه برای اندروید

نقد و بررسی ارسال نقد و بررسی

در رابطه با برنامه دنبال کردن میزان تعمیرات دوچرخه برای اندروید
0
هنوز هیچ نقد و بررسی ثبت نشده است - اولین نقد را شما ثبت کنید :)

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با برنامه دنبال کردن میزان تعمیرات دوچرخه برای اندروید
0
giftcard ×