[Scribbl – Scribble Animation Effect(Video & Pics) v4.0.10 [Pro – اپلیکیشن افزودن انیمیشن خطی به تصاویر و ویدئو اندروید!
نسخه حرفه ای و کامل به ارزش 2.99 دلار برای اولین بار در ایران

یکی از مهم ترین راه های جذب بیننده در شبکه های اجتماعی داشتن ویدئو ها و یا تصاویری جذاب می باشد. راه های مختلفی برای جذاب تر جلوه دادن پست ها وجود دارد که یکی از آن ها را می توان استفاده از ابزار های جانبی دانست. همان طور که خود نیز می دانید ابزار های ویرایشی تصاویر و یا ویدئو ها به چندین دسته بندی مختلف تقسیم می شوند که هر کدام شان به نوعی فایل های شما را تحت تاثیر قرار می دهند. در این میان نرم افزار های ویرایشی بر پایه انیمیشن جزو پر طرفدار ترین ها می باشند! Scribbl – Scribble Animation Effect(Video & Pics) عنوان یک اپلیکیشن افزودن انیمیشن خطی به تصاویر و ویدئو ها می باشد که توسط axndx توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر نگاهی به ویدئو های تبلیغاتی و یا مهیج داشته باشید خواهید دید که انیمیشن های اسکریبل رو به رشد بوده و افراد زیادی برای زیبا سازی کلیپ های شان از آن ها استفاده می کنند؛ ایجاد چنین انیمیشن هایی کار ساده ای نیست و در شرایط مختلف نیازمند دانش های گوناگون گرافیکی می باشد! اما نرم افزار فوق بر خلاف دیگر ابزار موجود در دیگر سیستم عامل ها کمک می کند تا انیمیشن های اسکریبل و یا به عبارت ساده تر انیمیشن های خطی خود را به تصاویر و یا فایل های ویدئویی بیفزایید. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این برنامه مجموعه انیمیشن های آماده و از پیش ساخته شده آن می باشد که برای بهره مندی از آن ها تنها نیاز به انتخاب و تعیین موقعیت شان بر روی صفحه نمایش می باشد. از دیگر امکانات خیره کننده موجود در این نرم افزار فوق العاده حالت شخصی سازی انیمیشن ها و ایجاد تغییرات در آن ها می باشد که بسیاری از نیاز های کاربران را در بر می گیرد. اگر در هنگام افزودن انیمیشن ها به ویدئو و یا تصاویر تان گزینه مناسب را نیافتید تنها کافی است تا یک قلم را انتخاب و انیمیشن دل خواه خود را با توجه به سلیقه شخصی تان ایجاد نمایید. در هر فریم طراحی شما نمایش داده شده و شاهد یک خروجی فوق العاده بی نظیر خواهید بود. در پایان نیز باید بدانید که مجموعه ای از گزینه های مختلف در اختیار شما عزیزان قرار دارد تا ویدئو های خود را بر اساس شرایط شبکه اجتماعی مورد نظر دریافت نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Scribbl – Scribble Animation Effect(Video & Pics) اندروید :

  • افزودن انیمیشن های اسکریبل (خطی) به ویدئو ها و یا تصاویر
  • دسترسی به مجموعه ای از کامل از انواع انیمیشن های جذاب خطی
  • قرار دادن انیمیشن ها در موقعیت های مختلف تصاویر و یا کلیپ ها
  • مجموعه ای از گزینه های خاص برای شخصی سازی هر چه بیشتر انیمیشن ها
  • امکان ایجاد انیمیشن های دلخواه بدون نیاز به ابزار های پیچیده و یا دانش های خاص
  • تعیین رنگ انیمیشن ها بر اساس نیاز های تان
  • طراحی و نمایش انیمیشن ها در هر فریم با دقتی بسیار بالا
  • دریافت یک خروجی بسیار با کیفیت و مطلوب

اپلیکیشن Scribbl – Scribble Animation Effect(Video & Pics) با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون اش توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 2.99 دلاری در گوگل پلی منتشر شده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از لینک های مستقیم فارسروید دریافت نمایید.

 

Scribbl - Scribble Animation Effect