SCP – Containment Breach Mobile v1.2.0 + Mod – بازی ماجرایی و ترسناک “خارج از کنترل” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

SCP – Containment Breach Mobile – خارج از کنترل (نسخه موبایلی) بازی جذاب و بازسازی شده از نسخه اصلی SCP – Containment Breach برای سیستم عامل اندروید می باشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی به وسیله استودیوی مستقل و کوچک ALOB Games توسعه داده شده است.  این بار هم مفتخرانه اعلام می کنیم که فارسروید اولین وب سایت ایرانی منتشرکننده این بازی در سطح وب می باشد. این بازی ابتدا در قالب یک پروژه انحصاری برای پلتفرم PC در سال 2012 عرضه شد و بعد از 8 سال، سازنده بازی تصمیم به ساخت و انتشار نسخه موبایلی بازسازی شده این بازی برای سیستم عامل اندروید کرد. نسخه موبایلی بازی خیلی زود توسعه پیدا کرد و به نقل از سازنده بازی، تقریباً همه بخش های نسخه اصلی را شامل می شود ولی این نسخه قابلیت دریافت بخش ها و مراحل جدید را نیز دارا می باشد. بازی SCP – Containment Breach Mobile داستانی جالب و در عین حال مهیج دارد. در داستان این بازی شما در نقش یک انسان هستید که یک نمونه آزمایشگاهی برای انجام برخی تست های محرمانه می باشد. این تست ها توسط یک شرکت مخفی در حال انجام است. این شرکت در حال تست و آزمایش تحقیقات پزشکی خود روی انسان ها می باشد. این آزمایشات خطرناک و در بسیاری از موارد مرگبار هستند. به همین خاطر، این شرکت اقدام به ایجاد یک مرکز تحقیقاتی محافظت شده کرده تا نمونه های آزمایشگاهی در صورتی که از کنترل خارج شدند در این مرکز نگهداری شوند.

 

SCP - Containment Breach Mobile

 

در بازی SCP – Containment Breach Mobile داستان آنطور که می بایست پیش نمی رود و طی یک اشتباه فنی غیرعمدی (و شاید هم عمدی) درهای اصلی این منطقه محافظت شده باز شده و نمونه های آزمایشگاهی که قبلاً به خاطر تست های پزشکی حالا به هیولاهایی ترسناک تبدیل شده اند راه خود را به بیرون یافته اند. شما که هنوز در این تست ها شرکت نکرده اما در بین این موجودات گیر افتاده اید، باید برای بقای خود از هر چه در توان دارید استفاده کنید. بازی به صورت اول شخص دنبال می شود و تمام مدل سازی ها و طراحی های بازی به شکل سه بعدی هستند. شما باید با سلاح های ساده ای که به دست می آورید، در مقابل حملات این موجودات هیولا مانند مقاومت کنید و حتی الامکان سعی کنید از دست آن ها فرار کنید. شما باید هرطور که می توانید راهی برای فرار پیدا کنید. اما اینطور که به نظر می رسد راهی برای خروج از بخش قرنطینه وجود ندارد. این بخش حالا از کنترل اعضای سازمان خارج شده و آن ها هم برای نجات جان خود فرار کرده اند و این یعنی این شما هستید و خودتان! هیچ کسی در این بازی به کمک شما نخواهد آمد پس باید سعی کنید به تنهایی از پس چالش های ترسناک بازی بر بیایید. بازی SCP – Containment Breach Mobile گرافیک خیلی خاصی ندارد و کلیت آن شباهت زیادی به نسخه اصلی دارد. با این حال گیم پلی سه بعدی بازی حس ترسناک آن را به خوبی به شما منتقل خواهند کرد. اگر از دوست داران بازی های ماجرایی و ترسناک هستید، بازی SCP – Containment Breach Mobile می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در ادامه می توانید این بازی را به صورت تست شده در دو نسخه معمولی و مود شده از بخش دانلود باکس سایت فارسروید دانلود کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.ClassifiedStudios.SCP را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.