Return to Grisly Manor نسخه دوم از بازی محبوب و فوق العاده The Secret of Grisly Manor از Fire Maple Games برای اندروید است که با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و به درخواست شما تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه خریداری شده و کامل اش را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای ماجراجویی و اشیاء مخفی را به وجد بیاوریم! نسخه دوم بازی نیز حول خانه ی پدریزرگ تان می چرخد و حالا قرار است عمارت او را خراب کنند و یک سری پروژه های عمرانی در ان انجام دهند! شما ماجراجویی جدیدتان را برای اثبات مالک زمین بودن پدربزرگ تان آغاز می کنید و باید تمام تلاش تان را به کار بگیرید تا بتوانید به هدف تان برسید و مانع از خراب کردن عمارت پدربزرگ تان شوید! همانند دیگر بازیهای ماجراجویی و اشیاء مخفی صدها پازل و معمای خاص در بازی وجود دارد که برای رسیدن به هدف تان باید ان ها را حل کنید و پشت سر بگذارید. اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی و هیدن آبجکت هستید بدون شک بازی Return to Grisly Manor با ساخت فوق العاده اش ارزش امتحان کردن را دارد!

 

Return to Grisly Manor

 

بازی Return to Grisly Manor تا به امروز +100.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده و توانسته امتیاز فوق العاده 4.7 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید ان را دریافت بکنید. در اخر نیز این نکته ذکر شود که، Return to Grisly Manor همانند دیگر بازیهای موجود در سایت توسط ما تست شده و بدون هیچ مشکلی اجرا گردیده است.

تغییرات نسخه v1.0.6:

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.firemaplegames.returntogrislymanor را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید .

– بازی را اجرا نمایید.