Rec. (Screen Recorder) Pro v1.8.3 Unlocked – فیلمبرداری آسان و با کیفیت از صفحه نمایش گوشی های اندرویدی
نسخه PRO و آنلاک شده با تمامی قابلیت ها

چندی پیش نرم افزاری را برای فیلمبرداری از صفحه نمایش گوشی های اندرویدی با نام SCR Screen Recorder Pro ★ root معرفی کردیم که نیاز به روت بودن دستگاه شما داشت و با استقبال خوبی روبرو گردید و امروز قصد معرفی نرم افزاری کم حجم و عالی دیگری با نام Rec. (Screen Recorder) Pro را داریم که توسط SPECTRL به صورت پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه شده است و با استفاده از آن می توانید در محیط واقعا ساده و زیبا به فیلمبرداری از صفحه نمایش بپردازید. به طور کلی همه برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش به روت بودن دستگاه شما نیاز دارند و اپلیکیشن فوق نیز از این موضع مستثنی نیست و برای اجرا باید دستگاهتان روت باشد. شاید شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال برنامه ای میگردید که با ان بتوانید بیش از 1 ساعت از صفحه نمایش موبایل اندرویدی خود فیلم تهیه کنید ما به شما اپلیکیشن عالی فوق را پیشنهاد می دهیم که با حجمی بسیار کم و اینترفیس زیبا تجربه ای متفاوت از برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش را برای شما به ارمغان می اورد.

برخی از ویژگی ها و امکانات Rec. (Screen Recorder) Pro اندروید :

* فیلمبرداری از صفحه نمایش بدون کامپیوتر و یا برنامه های مکمل

* فیلمبرداری از صفحه نمایش با ضبط صدا تا +1 ساعت !

* تایمر شمارش معکوس برای قطع شدن خودکار فیلمبرداری

* امکان لرزش و یا تکان دادن گوشی برای متوقف کردن فیلم برداری

* در اختیار قرار دادن تنظیمات ضبط صدا، نام فایل، مدت زمان و غیره

اپلیکیشن Rec. (Screen Recorder) Pro را ما امروز در فارسروید به درخواست کاربران عزیز و همیشگی معرفی کرده ایم که توسط مدیریت کاملا تست شده و بدون هیچ مشکلی و با بالاترین کیفیت ممکن از صفحه نمایش فیلمبرداری می کند.

توجه داشته باشید که :

1 – نسخه ی پیش رو از نرم افزار Rec. (Screen Recorder نسخه پرو و آنلاک شده است به گونه ای که همه ویژگی های پولی آن نیز در دسترس هستند.

2 – همانطور که گفته شد ؛ برنامه ی کاربردی Rec. (Screen Recorder) Pro برای اجرا به روت بودن دستگاه شما نیاز دارد.

3 – پیش نیاز نرم افزار آندروید 4.4 و بالاتر است به گونه ای که برروی اندرویدی های پایین تر با خطای [مشکل در تجزیه بسته وجود دارد] مواجه میشوید.

تغییرات نسخه ی v1.8.3:

* اضافه شدن ویزگی های جدید

* بهینه سازی های مختلف

 

دانلود Rec. (Screen Recorder) Pro - فیلمبرداری صفحه اندروید!