QualityTime – My Digital Diet v2.18.2  – برنامه ای برای اندازه گیری و کنترل میزان استفاده از گوشی هوشمند و اپلیکیشن ها در اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه

اگر قبل از خواب آخرین کار، و پس از بیدار شدن اولین کاری که می کنید، چک کردن گوشی هوشمندتان است یا هر وقت کاری ندارید گوشی خود را درآورده و آن را بدون هدفی خاص روشن می کنید، احتمالا به گوشی هوشمندتان معتاد شده اید و در مهمانی ها، کلاس درس، قرار های ملاقات و … نیز نمی توانید گوشی خود را زمین بگذارید. گوشی های هوشمند، دستگاه های شگفت انگیزی هستند که ما را بسیار پیشرفته تر از گذشتگان خود کرده و در بسیاری مواقع کار و زندگی را برای ما آسان می کنند. اما اگر مواظب نباشیم، همین دستگاه های جادویی می توانند تمام تمرکز و آرامش روانی ما را گرفته و استرس، نگرانی و ناپایداری را به جای آن به ما بدهند. متاسفانه اکثر کاربران با چنین مشکلاتی گلاویز هستند. اگر شما هم چنین مشکلی دارید، اپلیکیشنی که در این پست معرفی می کنیم را از دست ندهید. QualityTime – My Digital Diet عنوان یک اپلیکیشن برای پیگیری و کنترل میزان استفاده از گوشی هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MobidaysApps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با این برنامه می توانید به صورت دقیق مدت زمان استفاده خود از گوشی هوشمند را اندازه گیری کرده و به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه مشاهده نمایید. در داشبورد این برنامه می توانید مدت زمان استفاده از هر اپلیکیشن را به صورت جداگانه مشاهده نمایید. با این کار می توانید دریابید که کدام اپلیکیشن ها بیشتر از سایرین حواس شما را پرت کرده و وقتتان را هدر می دهند. برای رفع این مشکلات می توانید در این برنامه محدودیت هایی برای استفاده از گوشی هوشمند، تعیین کنید تا هنگام استفاده بیش از حد از آن، آلارم دریافت کرده و گوشی را کنار بگذارید. حتی قادر هستید به اینترنت اشیا متصل شده و با استفاده از وسایل خانه مثل چراغ های هوشمند و … نیز آلارم دریافت کنید. می توانید وضعیت پیشرفت و میزان استفاده خود از گوشی و آمار های دیگر را در قالب های زیبا و حرفه ای در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه QualityTime – My Digital Diet اندروید :

  • اندازه گیری میزان استفاده از گوشی هوشمند
  • نمایش آمار به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه
  • نمایش میزان استفاده از هر اپلیکیشن به صورت جداگانه
  • قابلیت تعیین محدودیت برای استفاده از دستگاه و دریافت آلارم
  • امکان اتصال به اینترنت اشیا و دریافت آلارم از طریق وسایل هوشمند
  • قابلیت اشتراک گذاری آمار برنامه در شبکه های اجتماعی

اپلیکیشن QualityTime – My Digital Diet در زمان و عمر ارزشمند شما صرفه جویی کرده و از هدر رفتن آن جلوگیری می کند. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.2 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم و کامل این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

QualityTime - My Digital Diet