QR Code & Barcode Scanner Pro v1.1 – اپلیکیشن بارکد اسکنر هوشمند و پر امکانات اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 1.99 دلار برای اولین بار در ایران

بی شک شما نیز با بارکد ها آشنا هستید؛ خطوط و اشکالی که مجموعه ای از اطلاعات خاص محصولات را در خود نگه داری کرده و به نوعی می توان آن ها را یک شناسنامه برای اجناس گوناگون دانست. امروزه علاوه بر بارکد های معمولی، کاربران با نوعی جدید از بارکد ها رو به رو هستند که به آن ها کد های کیو آر گفته می شود. اصلی ترین وجه تمایز این نوع از بارکد را می توان مجموعه اطلاعات گسترده ای دانست که در خود نگه داری می کند. QR Code & Barcode Scanner Pro عنوان یک اپلیکیشن بارکد اسکنر هوشمند و پر امکانات می باشد که توسط kotunApps برای اندروید توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. مجموعه امکاناتی که این استارت اپ در اختیار کاربران اش قرار می دهد به آن ها کمک می کند تا بتوانید به آسانی هر چه تمام تر بارکد های مد نظرتان را اسکن نموده و اطلاعات موجود در آن ها را استخراج کرد. از بهترین ویژگی های موجود در این مجموعه خاص حالت فوق العاده ایجاد کیو آر کد ها می باشد که در نوع خود بی نظیر بوده و قادر هستید تا مجموعه ای از اطلاعات را نظیر شماره تماس، آدرس، ایمیل و … را در آن جای دهید. تمامی بارکد های موجود در حافظه این نرم افزار ذخیره می شوند تا در صورت نیاز بار دیگر یک دسترسی نا محدود به آن ها داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه QR Code & Barcode Scanner Pro اندروید :

  • اسکن بارکد ها و استخراج اطلاعات کیو آر کد ها
  • پشتیبانی از انواع فرمت های متنوع بارکد
  • ذخیره سازی بارکد ها در قالب تصاویر در حافظه ذخیره سازی اطلاعات
  • ذخیره سازی تمامی نتایج اسکن در تاریخچه برنامه
  • امکان ایجاد انواع کیو آر کد ها با اطلاعاتی گوناگون

اپلیکیشن QR Code & Barcode Scanner Pro با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون اش توانسته است تا امتیاز 4.3 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی به دست آورد که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از وب سایت محبوب فارسروید دریافت نمایید. در نسخه ما همه قابلیت ها در دسترس اند و بدون محدودیت زمانی می توانید از ان ها بهره ببرید.

توجه : با استفاده از نرم افزار SAI که داخل پوشه برنامه موجود است فایل نصبی برنامه به همراه تمام اسپلیت ها را تیک زده و مراحل نصب را انجام دهید.

 

QR Code & Barcode Scanner Pro