Psychology Book – 1000+ Amazing Psychology Facts v2.1 بیش از هزار نکته شگفت انگیز روانشناسی در موضوعات مختلف
نسخه آنلاک شده برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها تقدیم به شما

روانشناسی علمی نوین است که آغاز آن را به اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم مربوط می دانند. روانشناسی دانشی است که به بررسی رفتار و فرآیند های روانی می‌ پردازد، در حقیقت در روانشناسی درباره اعمال انسان و دلیل انجام آن ها بحث می گردد. این علم در طول عمر بسیار کم خود، به طرز شگفت انگیزی پیشرفت داشته است و حالا ما دانشی کامل از نحوه کارکرد روان انسان و عوامل دخیل در آن داریم. ما انسان ها هر یک روش زندگی خاص خود را داریم و شرایطی خاص را تجربه می کنیم که برای دیگران شاید هرگز اتفاق نیفتد. برای همین روان و ذهن هر یک از ما به صورتی خاص و منحصر به فرد شکل می گیرد. بر خلاف باور عموم، عوامل بیرونی تاثیر بسزایی روی روان انسان دارند. به گونه ای که تجربیات دوران کودکی، روان یک انسان را برای همیشه تغییر می دهد و شاید تغییر دوباره آن غیر ممکن باشد. برای همین لازم است که تا جای ممکن این عوامل را شناخته و درباره آن ها اطلاع پیدا کنیم، تا هم بتوانیم با کنترل آن ها، تاثیرشان روی روانمان را کنترل نماییم و هم از تاثیر اعمالمان روی دیگران و عواقب آن آگاهی پیدا کنیم. مطالعه کتاب ها و منابع روانشناسی، مثل تمامی منابع تخصصی دیگر، برای عموم سخت و دشوار است. برای همین لازم است که تا جای ممکن مفاهیم برای استفاده عموم خلاصه و ساده شوند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که منبع بسیار خوبی برای یادگیری اطلاعات روانشاسی در قالبی ساده و قابل فهم است. Psychology Book – 1000+ Amazing Psychology Facts عنوان یک اپلیکیشن با بیش از 1000 حقیقت شگفت انگیز روانشناسی در دسته بندی های مختلف، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری FUNNY APPS توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با این برنامه می توانید چیزهای زیادی درباره روانشناسی در دسته های مختلف مثل حیوانات، زیست شناسی، زبان بدن و …. یاد بگیرید. تمامی این حقایق به صورت نکته هایی خلاصه و مفید بیان شده اند و ممکن است در زندگی به کارتان بیایند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Psychology Book – 1000+ Amazing Psychology Facts اندروید:

  • دسته بندی نکات در دسته های مشخص و تفکیک شده برای راحتی در پیدا کردن مطالب
  • گشت و گذار در برنامه بسیار آسان است و شما را گیج نخواهد کرد.
  • هر روز نکته روانشناسی جدیدی به شما آموزش داده می شود.
  • رابط کاربری برنامه بسیار زیبا و کاربردی است.
  • دارای دسته بندی های خشم، حیوانات، جذابیت، زیست شناسی، زبان بدن، مغز، رنگ‌ ها، افسردگی، احساسات، برون گرایان، دوستی، خوشحالی، سلامت، رفتارهای انسانی، گرسنگی و غذا، درون گرایان، حسادت، خنده، افراد چپ دست، عشق، مردان، ذهن، موسیقی، مردم، شخصیت، فوبیا، روانی، حس ششم، خواب، وب سایت‌ های ارتباط جمعی، نوجوانان، زنان، نوشتن

اپلیکیشن Psychology Book – 1000+ Amazing Psychology Facts با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده است و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

 

Psychology Book - 1000+ Amazing Psychology Facts