Planta – Care for your plants v2.15.9 – اپلیکیشن دستیار هوشمند مراقبت از گل و گیاه اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 37.99 دلار برای اولین بار در ایران

Planta – Care for your plants عنوان یک دستیار هوشمند مراقبت از گل و گیاه می باشد که توسط Strömming AB توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هر چه قدر که تکنولوژی پیشرفته تر می شود، با نگاه به نقشه های آنلاین سراسر جهان می بینیم که پوشش های گیاهی از بین رفته و مناطق سر سبز جای خود را به بیابان ها می دهند. یکی از اصلی ترین دلایل آب شدن یخچال های قطبی و هم چنین از بین رفتن لایه اوزون، نبود پوشش گیاهی کافی و افزایش گاز های گلخانه ای است. شاید بسیاری از ما نتوانیم گل و یا گیاهان مختلف در مناطقی وسیع بکاریم اما با داشتن گل هایی زیبا در خانه خود نه تنها زیبایی محیط چندین برابر می شود؛ بلکه به افزایش سلامت خود و دیگران نیز کمک بسیاری خواهید کرد. با این وجود افراد زیادی اطلاعات کافی در ارتباط با گل ها و یا گیاهان آپارتمانی ندارند. علاوه بر این بار ها دیده می شود که برخی از افراد نمی دانند که متناسب با محیط خانه شان از چه نوع گیاهانی استفاده کنند. روش های مختلفی برای از بین بردن این محدودیت ها وجود دارد که بدون شک یکی از بهترین آن ها را می توان استفاده از نرم افزار های اندرویدی دانست. اپلیکیشن Planta – Care for your plants به شما عزیزان کمک می کند که به راحتی هر چه تمام تر گل ها و گیاهان مناسب را یافته و به اطلاعات گوناگونی در ارتباط با هر کدام شان دست پیدا کنید. پس اگر شما نیز جزو علاقه مندان به گیاهان هستید این پست را از دست نداده و با ما همراه باشید.

نوتیفیکیشن های هوشمندانه نگهداری از گیاهان در Planta – Care for your plants

یکی از مسائلی که باعث می شود گل ها و یا گیاهان خانگی ما به درستی رشد نکنند، عدم آب رسانی به موقع و یا عدم تامین نیاز های آن ها به انواع کود می باشد. گل ها و گیاهان به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند که همین موضوع نیز باعث می شود ما نتوانیم از بسیاری از آن ها به دسترسی نگهداری کنیم. یکی از اصلی ترین ویژگی های استارت اپ Planta – Care for your plants نوتیفیکیشن های هوشمندانه آن می باشد. بر خلاف آن چه که تصور می کنید این نوتیفیکیشن ها به صورت پیش فرض نبوده و تمامی آن ها بر اساس نوع گل و گیاه و هم چنین بر اساس موقعیت آب و هوایی نمایش داده می شوند. پس تنها کافی است این نرم افزار را نصب نموده و هیچ گاه نگران زمان آب دهی، تعویض خاک، تقویت به وسیله کود ها و … نباشید.

دستور العمل های گام به گام برای مراقبت از گیاهان

به طور معمول بسیاری از ما انسان ها اندک اطلاعاتی در ارتباط با نحوه نگهداری از گیاهان داریم. اما گاها افرادی دیده می شوند که حتی از ابتدایی ترین اصول نگهداری نیز آگاه نبوده و قصد مراقبت از گیاهان آپارتمانی را دارند. بدین منظور نرم افزار Planta – Care for your plants یکی از بهترین گزینه های مناسب برای آن ها به شمار می رود. دستور العمل های گام به گام موجود در این اپ هوشمند کمک می کند که بدون هیچ گونه محدودیتی از مبتدی ترین سطح به مراقبت از گیاهان خانگی تان پرداخته و مطمئن باشید که مسیر صحیح را در پیش گرفته اید.

شناسایی انواع گل ها و گیاهان

اگر دقت کرده باشید ما در برخی از موارد با گل ها و یا گیاهانی رو به رو می شویم که حتی نامی از آن ها نمی دانیم. در برخورد با این شرایط یکی از بهترین گزینه ها برای شناسایی گیاه استفاده از برنامه Planta – Care for your plants می باشد. برای شناسایی گیاهان به وسیله پلنتا تنها کافی است که از گزینه تعیین شده در نرم افزار یک عکس از گیاه مد نظر خود تهیه کنید. سیستم هوش مصنوعی به سرعت جزئیات گیاه را اسکن کرده و با بررسی دیتابیس اطلاعاتی کامل را در ارتباط با آن گیاه در اختیارتان قرار می دهد. علاوه بر این همراه با نمایش اطلاعات پایه، آموزش هایی اختصاصی در زمینه مراقبت از گیاه در اختیارتان قرار داده می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Planta – Care for your plants اندروید :

  • دستیاری هوشمند برای مراقبت از گل ها و گیاهان خانگی و آپارتمانی
  • یادآور های خودکار و هوشمندانه برای آب رسانی به گیاه، کود دهی و …
  • ارائه اطلاعات بر اساس موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی
  • نور سنج حرفه ای برای مشخص ساختن بهترین گیاه برای نگهداری با توجه به شرایط محل زندگی
  • ارائه آموزش هایی گام به گام برای علاقه مندان به گل ها و گیاهان
  • دریافت توصیه های مختلف مراقبت از گیاهان بر اساس سطح مهارت های شما
  • شناسایی گیاهان و گل های گوناگون تنها با ثبت یک عکس از آن ها
  • دسترسی به مجله ای اختصاصی در ارتباط با گیاهان

اپلیکیشن Planta – Care for your plants با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه37.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.3 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این استارت اپ قدرتمند را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Planta - Keep your plants alive