Picturize it – Making art v1.0.11 – اپلیکیشن تبدیل تصاویر به عکس و آثار هنری اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 9.99 دلار برای اولین بار در ایران

Picturize it – Making art عنوان یک اپلیکیشن تبدیل تصاویر به عکس و آثار هنری می باشد که توسط reAImagine توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نرم افزار ها همان چیزی هستند که سیستم عامل اندروید را جذاب تر می کنند. بر خلاف دیگر سیستم عامل های موجود که در بسیاری از موارد کاربران شان آزادی انتخاب بالایی نداشته، در اندروید به هر نوع استارت اپی دسترسی دارید. در چند وقت اخیر یکی از مواردی که نرم افزار های اندروید را بهتر و کاربردی تر کرده است استفاده توسعه دهندگان از هوش مصنوعی می باشد. به طور معمول استفاده از این قابلیت فوق العاده را بیشتر از هر چیزی، می توان در اپ های ویرایش تصاویر و ویدئو دید. برنامه هایی که طرفداران بسیاری داشته و توسعه دهندگان زیادی تلاش می کنند که به کمک آن، توجه کاربران مختلفی را به سمت خود جلب نمایند. وب سایت فارسروید تا به کنون تلاش کرده است که بهترین این استارت اپ ها را در اختیار شما قرار دهد. با این وجود قصد داریم که در این پست شما را با عنوانی جدید آشنا کنیم. برنامه ای که استفاده از آن کمک می کند تصاویر را به آثار هنری فوق العاده ای تبدیل کنید.

Picturize it – Making art تبدیل کننده عکس ها به تصاویر هنری

همان طور که در توضیحات فوق نیز اشاره کرده ایم اصلی ترین قابلیت نرم افزار Picturize it – Making art تبدیل تصاویر به آثاری هنری می باشد. برنامه فوق به شما عزیزان اجازه می دهد که عکس ها را به گونه ای تغییر دهید، که گویا پیکاسو آن ها را کشیده است! بر خلاف بسیاری از اپ های مشابه که تعداد کمی از افکت ها را در اختیار کاربران شان قرار می دهد در این اپلیکیشن به مجموعه ای گسترده از انواع ایستگاه های از پیش تنظیم شده دسترسی دارید که هر کدام شان به نوعی یک خروجی زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. تنها کافی است عکس های خود را انتخاب کرده و پس از تعیین افکت با یک لمس ساده خروجی بی نظیری را دریافت نمایید.

هوش مصنوعی گزینه ای مناسب برای افزایش دقت در ویرایش عکس ها

یکی از مواردی که باعث متمایز شدن Picturize it – Making art نسبت به دیگر استارت اپ های موجود در مارکت اندروید شده است، بهره مندی آن از یک سیستم هوش مصنوعی فوق العاده است. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد که یک خروجی با کیفیت بسیار بالا دریافت کرده و مطمئن باشد که هر کدام از تصاویرش با دیگر عکس های ویرایش شده متفاوت است. طبق گفته های توسعه دهنده برنامه، این سیستم به طور مرتب به روز رسانی شده و دقت آن افزایش پیدا می کند.

دسترسی به مجموعه ای از ابزار گوناگون ویرایشی

بر خلاف آن چه که تصور می کنید در نرم افزار Picturize it – Making art می توانید پس از دریافت اثر هنری خود آن را به گونه ای خاص شخصی سازی نمایید. مجموعه ابزاری که در اختیار شما عزیزان قرار داده می شوند به شما اجازه می دهد که میزان شدت فیلتر ها را متناسب با سلیقه خود تغییر داده و یا اینکه تغییرات در دیگر بخش ها اعمال کنید. برای دسترسی ساده و آسان تر به افکت ها تمامی شان در دسته بندی های مختلفی قرار داده شده اند. همچنین نه تنها می توان تصاویر را از حافظه و گالری فراخوانی کرد بلکه این امکان وجود دارد که در لحظه عکس گرفته و آن را به عنوان یک تصویر هنری دریافت نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Picturize it – Making art اندروید :

  • تبدیل تصاویر به آثار هنری و نقاشی هایی زیبا تنها با یک اشاره
  • استفاده از هوش مصنوعی برای افزایش دقت پردازش ها
  • مجموعه ای فوق العاده از انواع افکت های گوناگون
  • دسته بندی تمامی افکت ها در گروه هایی متنوع
  • گزینه ای برای تنظیم میزان شدت افکت های انتخاب شده
  • فراخوانی تصاویر از گالری و یا ثبت شان به صورت لحظه ای
  • دریافت خروجی با کیفیت و زیبا

اپلیکیشن Picturize it – Making art با بهره مندی از مجموعه قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 9.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.6 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت بزرگ و محبوب فارسروید دریافت نمایید.

 

Picturize it - Turn your photos into art