Piano Ear Training Pro v140 بهترین اپلیکیشن برای تمرین شنوایی برای نوازندگی پیانو در اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 22.99 دلار در گوگل پلی  

همه ما در طول زندگی خود بار ها به موسیقی در سبک های مختلف گوش می دهیم و از آن لذت می بریم. برخی از ما حتی به طور تخصصی تر موسیقی را دنبال کرده و به دنبال یادگیری ساز های مختلف و تولید موسیقی می روند. پیانو یکی از ساز های محبوب است که در تمام کشور های جهان عاشقان و نوازندگان فراوان دارد. این ساز را می توان ابزار موسیقایی کاملی دانست،‌ چرا که توانایی پخش تمام نوت ها را دارد و می توان هر نوع آهنگی را با آن نواخت. البته به همین نسبت نیز یادگیری این ساز به تلاش و استعداد بیشتری نیاز دارد. یکی از مواردی که هنرآموزان پیانو باید آن را به خوبی بلد باشند، تشخیص موسیقی از طریق شنیدن است. همه ما موسیقی را می شنویم، اما یک نوازنده باید توانایی آن را داشته باشد که با شنیدن موسیقی نوت های آن به طور کامل تشخیص دهد و ریتم و ملودی و … را بتواند تنها با شنیدن بنوازد. این کار نیاز به تمرین و تکرار بسیاری دارد و انجام آن برای هر کسی مقدور نیست. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که برای چنین کاری ساخته شده است و به شما در رسیدن به این توانایی کمک می کند. Piano Ear Training Pro عنوان یک اپلیکیشن برای تمرین گوش موسیقایی برای نوازندگی ساز پیانو، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Learn To Master توسعه و با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه هم مناسب حرفه ای ها و هم مناسب افراد مبتدی و تازه کار است. تمرینات موجود در برنامه به شکل بازی طراحی شده اند تا انگیزه لازم برای انجام آن ها را داشته باشید. البته تمرینات قابلیت برنامه ریزی برای تمرکز روی کورد ها، وقفه ها، توالی و مقیاس خاص و …. دارند. در کنار این ها نموداری از پیشرفت شما ارائه می گردد تا نحوه کار خود را ارزیابی نمایید. برای هر قسمت از تمرینات یک دستورالعمل وجود دارد که به شما نحوه انجام آن را توضیح می دهد تا در استفاده از برنامه مشکلی نداشته باشید. اگر در حال یادگیری پیانو هستید یا می خواهید مهارت خود را بالاتر ببرید، این برنامه مناسب شماست.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Piano Ear Training Pro اندروید :

  • تمرین وقفه ها: نوت ها پشت سر هم نواخته می شوند و از شما خواسته می شود تا میزان وقفه بین هر نوت را تشخیص داده و از بین گزینه ها انتخاب کنید.
  • تشخیص کورد ها :‌ سطوح مختلفی وجود دارد که می توانید سختی یا آسانی تمرینات را تنظیم کرده و مهارت خود را تقویت کنید.
  • گسترش مهارت تشخیص گام های مختلف
  • مقایسه وقفه ها
  • آموزش نواختن ملودی : یک ملودی نواخته می شود و از شما خواسته می شود تا همان ملودی را بنوازید.

اپلیکیشن Piano Ear Training Pro یکی از بهترین برنامه ها برای یادگیری پیانوست که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Piano Ear Training Pro