Physiology & Pathology v1.0.11 استفاده از مدل های سه بعدی، انیمیشن ها و دروس تعاملی برای آموزش فیزیولوژی و آسیب شناسی بدن انسان
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 24.99 دلار در گوگل پلی          

زیست شناسی شاخه های مختلفی دارد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین آن ها فیزیولوژی است. فیزیولوژی دانشی است که به مطالعه اعمال حیاتی موجود زنده، اندام‌ها، بافت‌ها، سلول‌ها و عناصر سلول می‌ پردازد. فیزیولوژی در مفهوم بسیار نزدیک به آناتومی است و رابطه تنگانگی با آن دارد. در فیزیولوژی سعی می شود تا با بررسی دقیق اندام ها و سیستم های بدن، نحوه عملکرد هر یک را با استفاده از قوانین فیزیک و ریاضی توضیح داد. فیزیولوژی در کنار آناتومی و بیوشیمی از مهم ترین دروس رشته پزشکی و رشته های مرتبط است. فیزیولوژی در درک پاتولوژی (آسیب شناسی) اهمیت فراوان دارد و از پیش نیاز های آن است. بنابراین لازم است که دانشجویان پزشکی این درس را به طور کامل درک کرده و آموزش ببینند. امروز با اپلیکیشنی برای کمک به آموزش فیزیولوژی در خدمت شما هستیم. Physiology & Pathology عنوان یک اپلیکیشن برای آموزشی فیزیولوژی و پاتولوژی به صورت تعاملی و با استفاده از عناصر گرافیکی متنوع، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Visible Body توسعه و با قیمت 24.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید اندام های مختلف بدن را در مدل های سه بعدی با گرافیکی دقیق و خیره کننده از نما های مختلف مشاهده کنید. می توانید مدل های سه بعدی را دستکاری کرده و یا نحوه کارکرد آن را با انیمیشن های متعدد مشاهده کنید. در کنار این ها می توانید به منبع کاملی از وضعیت نرمال هر یک از اندام به همراه عارضه ها و بیماری های مربوط به آن اندام دسترسی داشته باشید. این برنامه بسیار بهینه و هدفمند طراحی شده است و به صورت مرحله به مرحله،‌ حالت های مختلف از کار افتادگی متداول قلبی عروقی، کلیوی، تنفسی، دستگاه گوارش و اسکلتی عضلانی را آموزش می دهد. این اپلیکیشن گرانبها شامل 48 مبحث فیزیولوژی و 57 حالت، با 50 درس، بیش از 5800 مدل سه بعدی، 38 انیمیشن، 16 تصویرسازی و 26 آزمون می باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Physiology & Pathology اندروید :

  • مدلهای سه بعدی آناتومی طبیعی را با مدلهای دارای بیماری های معمول مقایسه کنید.
  • می توانید ضربان قلب را تعیین کرده و یک مدل سه بعدی قابل جدا شدن را در حالت تپش مشاهده نمایید.
  • دارای انیمیشن هایی درباره فرآیندهای فیزیولوژیکی تبادل گاز ، تهویه ریوی ، تعادل مایعات ، حرکت حلقوی و …
  • دروس تعاملی برای درک پیشرفت آترواسکلروز ، سنگ کلیه ، سرطان ریه و سایر شرایط شایع
  • سنجش دانش خود از فرآیندهای مختلف فیزیولوژیکی و آسیب شناسی با انواع آزمون ها

اپلیکیشن Physiology & Pathology به تازگی و با قیمتی بالا در گوگل پلی منتشر شده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده و کامل این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست جمعی از شما عزیزان معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.0.11:

* راهنمای تعاملی در مورد فرآیندهای اصلی و بیماریهای شایع بدن انسان

 

Physiology & Pathology

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتای برنامه را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.visiblebody.physiologyandpathology را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.