Photoshop Camera Photo Filters ویرایشگر رایگان عکس/تصویر از کمپانی معروف و مطرح Adobe مخصوص سیستم عامل اندروید است است که به شما اجازه می‌دهد تا بهترین فیلترها و افکت‌ها را برای عکس‌های خود بکار ببرید. با دانلود این برنامه خواهید توانست تا از همه قدرت آن برای استایل‌دهی به عکس‌هایتان حتی قبل از گرفتن عکس استفاده کنید. در این برنامه بیش از 100 عکس و افکت مختلف وجود دارد که از اینفلوئنسرها و هنرمندان مورد علاقه شما الهام گرفته‌ شده‌اند. این فیلترها مناسب اینستا بوده و شما بدون هیچ مهارت فتوشاپ و ادیت عکس می‌توانید از آن‌ها برای به اشتراک‌گذاری عکس هایتان با دنیا  آن‌ها استفاده کنید. این برنامه با ویژگی‌های جذاب و قدرتمندی همراه است که به شما کمک می‌کند تا لنز مناسب را برای گرفتن سلفی‌های جذاب، عکس از منظره، پرتره و… انتخاب کنید. قابلیت تنظیم خودکار tone و کنترل‌های پرتره اجازه می‌دهند که از افکت‌های خاص مثل محوکردن پشت‌صحنه استفاده کنید. این برنامه در سازگاری با شبکه‌های اجتماعی طراحی شده است و با آن می‌توانید عکس‌های خود را پس از گرفته‌شدن در شبکه مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید. شخصی‌سازی در این برنامه این امکان را می‌دهد تا با افکت‌ها بازی کنید و آن‌ها را به تصویر وارد و یا از آن خارج کنید. در نهایت می‌توانید موارد مورد علاقه خود را برای استفاده مجدد ذخیره کنید‌.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Photoshop Camera Photo Filters اندروید:

  • استفاده از افکت‌های فتوشاپ در لحظه: با جادوی فتوشاپ عکس‌های بهتری بگیرید.
  • افکت‌های AUTO-TONE عکس‌ها: Photoshop Camera محیط اطراف را همانطور که هست ثبت می‌کند. این برنامه بین نقاط روشن و سایه‌دار تفاوت زیادی ایجاد نمی‌کند که عکس‌ها را مناسب ادیت کردن می‌کند.
  • پیشنهادات با توجه به محتوا: کافی است عکس خود را بگیرید و بقیه کارها را به Photoshop Camera بسپارید. خود برنامه بهترین افکت را برای گرفتن بهترین نتیجه پیشنهاد می‌دهد تا شما وقت کمتری را صرف انتخاب میزان نور و فوکوس مناسب کنید.
  • کنترل‌های پرتره ( فاصله چهره، نور چهره، تغییر نور چهره): ویژگی‌های مرتبط با نور چهره در Photoshop Camera میزان نورپردازی را بهینه، هر گونه سایه تیز را حذف و یک پرتره عالی را خلق می‌کنند. با این قابلیت از شر سیاهی‌های اطراف چشم هم خلاص خواهید شد.
  • دوربین این برنامه در سلفی‌های گروهی نیز جایگاه چهره‌ها را تشخیص می‌دهد تا اعوجاجی در عکس ایجاد نشود‌. همچنین محوکردن پس‌زمینه سبب افزایش کیفیت عکس می‌شود و به صورت لحظه‌ای اعمال می‌شود.
  • لنز‌های الهام گرفته شده از اینفلوئنسرها: با استفاده از لنزهای دوربین شخصی‌سازی‌شده اینفلوئنسرهای مورد علاقه‌تان، خود را از دریچه چشم آن‌ها ببینید. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ افکت لنز وجود دارد و انتخاب‌های فصلی نیز همیشه در حال اضافه‌شدن هستند و بنابراین
  • همیشه چیزی برای کشف‌کردن وجود دارد.

اپلیکیشن Photoshop Camera Photo Filters به صورت صد در صد رایگان در گوگل پلی عرضه شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش در فارسروید برای دانلود عرضه شده است. فارس روید به عنوان بروزترین مرجع اندروید در ایران همیشه جدیدترین نسخه اصلی، پولی، آنلاک و … برنامه ها و بازی ها را به صورت رایگان و با لینک مستقیم برای دانلود عرضه کرده و می کند.

 

Photoshop Camera Photo Filters