Perudo: The Pirate Board Game v1.0 – بازی رومیزی “پرودو” اندروید همراه دیتا + تریلر
قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی – نسخه خریداری شده و کامل بازی
تست شده با اجرای بدون مشکل

Perudo: The Pirate Board Game یک بازی رومیزی – بردگیم جدید و سرگرم کننده از استودیوی Asmodee Digital برای اندروید است که با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای این سبک را به وجد بیاوریم. بازی Perudo: The Pirate Board Game دقیقا آنجایی آغاز می شود که 6 دزد دریایی در اطراف یک میز گرد هم آمده اند و در حال انداختن تاس هستند و تنها یکی از ان ها می تواند استاد Perudo باشد، آیا می توانید آن یک نفر شما باشید؟! با انداختن تاس و امتحان کردن شانس تان [البته بر اساس فکرتان] تمام تلاش تان را به کار بگیرید تا برنده نهایی پرودو باشید! چندین شخصیت دوست داشتنی و منحصر به فرد در بازی Perudo: The Pirate Board Game حضور دارند که بازی تان را با ان ها پیش می برید ؛ با فکر خود و انداختن تاس به داستان فوق العاده ای که در پس زمینه آن گنجانده شده پی ببرید! اگر از علاقه مندان به بازیهای رومیزی باشید بدون شک Perudo: The Pirate Board Game نظرتان را جلب میکند.

 

Perudo: The Pirate Board Game

 

بازی Perudo: The Pirate Board Game چند ساعتی است در گوگل پلی عرضه شده و توانسته صدها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان خریداری شود! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید با یک کلیک اقدام به دانلودش از سرورهای پرسرعت فارسروید بفرمایید. در اخر اینکه، پس از تجربه بازی یادتان باشد تجربه تان را با دیگر کاربران در بخش نقد و بررسی ارسال کنید.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.asmodeedigital.perudoofficial را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید .

– بازی را اجرا نمایید.