Persona: Beauty Camera v1.6.54 – اپلیکیشن دوربین سلفی و زیبایی اندروید
نصب نسخه آنلاک شده، پرمیوم و کامل برنامه پرسونا برای موبایل

Persona: Beauty Camera پرسونا عنوان یک دوربین سلفی و زیبایی می باشد که توسط TICKET TO THE MOON, INC توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر از شما بخواهند که چند قطعه سخت افزاری موجود در اسمارت فون های اندرویدی را نام ببرید بدون شک، دوربین جزو اولین گزینه های ذکر شده می باشد. دلیل اصلی این انتخاب استفاده بسیار زیاد ما از این سخت افزار می باشد. به گونه ای باید بگوییم که یکی از اصلی ترین معیار های ما نیز برای خرید گوشی های هوشمند دوربین ها هستند. گرچه داشتن یک شاتر قوی تاثیر فوق العاده ای بر کیفیت تصاویر شما می گذارد اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد اهمیت نرم افزاری است که با کمک آن به عکاسی و یا فیلم برداری می پردازید. داشتن یک اپ هوشمند و پر امکانات کمک می کند که از حداکثر توانایی سخت افزاری استفاده کرده و علاوه بر آن تعادلی خاص بین ماژول های چند گانه دوربین ها برقرار کرد. برنامه های دوربین نیز به تنهایی به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند. یکی از این دسته ها دوربین های زیبایی است. این دوربین ها به شما عزیزان کمک می کنند که سلفی هایی فوق العاده را بدون هیچ گونه نقصی به ثبت برسانید. در میان بهترین و جدید ترین این دوربین های زیبایی می توان به Persona: Beauty Camera اشاره کرد. این دوربین اجازه می دهد در ثبت سلفی های روزانه تعییراتی شگرف ایجاد کرده و عکس هایی بی نظیر را بدون هیچ گونه نقصی به ثبت برسانید.

تجربه فیلتر های واقع گرایانه در Persona: Beauty Camera

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار Persona: Beauty Camera مجموعه فیلتر های موجود در دیتابیس آن می باشد. این فیلتر ها که می توان آن ها را در دسته فیلتر های واقع گرایانه قرار داد به گونه ای تصاویر شما را تحت تاثیر قرار می دهند که گویی هیچ گونه ویرایشی بر روی آن ها صورت نگرفته است. از دیگر نکاتی که استفاده از این فیلتر ها را جذاب تر می کند، اعمال آن ها روی تصاویر به صورت زنده می باشد. این بدان معناست که هر نوع تغییراتی در لحظه صورت گرفته و هیچ گونه نیازی به ویرایش های طولانی مدت و اتلاف وقت نیست.

ماسک های جذاب و سرگرم کننده

نه تنها فیلتر های واقع گرایانه جزو محبوب ترین ویژگی های پرسونا به شمار می روند بلکه از دیگر امکانات و ویژگی های موجود می توان به ماسک های جذاب و سرگرم کننده اشاره کرد. به کمک این ماسک ها کاربران می توانند که تغییراتی خنده دار را در سلفی های خود ایجاد نمایند. به عنوان مثال قادر خواهید بود که تصویر خود را در سنین بالا مشاهده کرده و یا اینکه عکس های تان را به تصاویری کارتونی تبدیل کنید. جدای از دو ماسکی که در مثال ها به آن اشاره کردیم چندین ماسک دیگر نیز در دسترس می باشند.

روتوش خودکار و کاملا اتوماتیک

یکی از دیگر امکاناتی که دوربین های زیبایی و یا اپ های ویرایش تصویر در اختیار کاربران اندرویدی قرار می دهند، قابلیت روتوش تصاویر می باشد. روتوش تصاویر در سلفی ها از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. بار ها دیده ایم که در بسیاری از ابزار مشابه این روتوش ها به قدری غیر حرفه ای هستند که به سادگی می توان آن ها را تشخیص داد. با این وجود برنامه Persona: Beauty Camera به شما عزیزان کمک می کند که از یک سیستم روتوش خودکار و کاملا حرفه ای نهایت بهره را ببرید. همان گونه که اشاره کردیم روتوش عکس ها توسط پرسونا به صورت کاملا حرفه ای بوده و نمی توان هیچ گونه نقصی در آن مشاهده کرد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Persona: Beauty Camera اندروید :

  • دوربین سلفی فوق العاده برای ثبت تصاویر با حداکثر کیفیت
  • سیستم روتوش خودکار برای از بین بردن هر گونه نقصی
  • پشتیبانی از هر دو دوربین جلو و عقب
  • فیلتر های فوق العاده و واقع گرایانه برای ثبت عکس هایی زیبا
  • چندین ماسک سرگرم کننده و خنده دار
  • تعیین میزان شدن روتوش و فیلتر های انتخاب شده
  • تایمر داخلی برای ثبت عکس در زمانی مشخص
  • محیط کاربری ساده و آسان

اپلیکیشن Persona: Beauty Camera با مجموعه ای از امکانات و قابلیت هایی متنوع در زمینه ثبت تصاویر سلفی فوق العاده زیبا توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 5.99 دلاری منتشر شده و امتیاز 3.6 از 5.0 را به وسیله کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این دوربین سلفی بدون نقص را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Persona Beauty Camera