PENUP – Share your drawings v3.5.00.9 پن آپ – یکی از بهترین اپلیکیشن های نقاشی در اندروید
نسخه اصلی برنامه

گوشی های هوشمند و خصوصا تبلت ها به دلیل داشتن صفحه نمایش لمسی، ابزار بسیار مناسبی برای طراحی و نقاشی هستند. با استفاده از صفحات لمسی این دستگاه ها می توان بدون نیاز به کاغذ، قلم مو، بوم، رنگ و … به صورت بی نهایت نقاشی کرده و آثار خود را به آسانی با دیگران به اشتراک گذاشت. در ابتدای ظهور گوشی های هوشمند، صفحات لمسی آن ها از کیفیت و دقت بالایی برخوردار نبود و برای کشیدن طرح های حرفه ای، امکانات و کارایی لازم را نداشتند اما چند سالی است که صفحات لمسی به میزان قابل توجهی دقیق تر شده اند. مخصوصا با ظهور قلم های لمسی مخصوص، طراحی کردن روی این دستگاه ها بسیار راحت تر شده و نتیجه کار هم کیفیت قابل قبولی دارد. سامسونگ از جمله کمپانی هایی است که در این پیشرفت نقشی غیر قابل انکار داشته است. این کمپانی با ارائه گوشی های سری نوت، در تلاش بود تا طراحی روی این گوشی ها را به یک ویژگی منحصر به فرد تبدیل نماید. در کنار این گوشی ها یک قلم لمسی دقیق و باکیفیت هم ارائه می شود که می توان با آن ها بدون خطا و با دقت بالا، طرح هایی با کیفیت ایجاد کرد. سامسونگ برای این کار اپلیکیشن مخصوصی را هم عرضه کرده است. PENUP – Share your drawings عنوان یک اپلیکیشن برای برای ایجاد طرح های حرفه ای و نقاشی کردن در گوشی هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Samsung Electronics Co., Ltd. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه امکانات بسیار جالبی دارد که آن را به یکی از بهترین اپلیکیشن های طراحی اندروید تبدیل می نماید. با این برنامه می توانید از سوژه های خود عکس گرفته و با کمرنگ کردن عکس، روی آن نقاشی کنید. همچنین می توانید ویدئو های آموزشی فراوانی که در برنامه وجود دارد را مشاهده کرده و به صورت گام به گام نقاشی کردن را یاد بگیرید. اگر رنگ کردن را بیشتر از نقاشی دوست دارید، می توانید صد ها طرح آماده و بدون رنگ را دریافت کرده و با رنگ آمیزی آن ها آثار خود را ایجاد نمایید. این برنامه به صورت یک شبکه اجتماعی هم قابل استفاده است و می توانید با آن آثار خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و یا آثار آن ها را مشاهده نمایید. همچنین چالش هایی جهانی هم در این اپلیکیشن وجود دارد که می توانید با شرکت در آن ها توانایی خود را بسنجید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه PENUP – Share your drawings اندروید:

  • امکان گرفتن عکس و نقاشی کردن روی آن
  • دارای طرح های آماده برای رنگ آمیزی کردن
  • امکان اشتراک گذاری طرح ها با دیگران و مشاهده طرح های آنان
  • دارای ویدئو های آموزشی طراحی به صورت گام به گام
  • دارای چالش های جهانی طراحی برای سنجش مهارت نقاشی

اپلیکیشن PENUP – Share your drawings یکی از بهترین ها در نوع خود است که با بیش از 50.000.000 بار دانلود از گوگل پلی و کسب رضایت کاربران توانسته است امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

توجه : این برنامه توسط کمپانی سامسونگ برای تبلت ها و گوشی های سامسونگ تولید شده و روی دستگاه های با برندهای غیرسامسونگ نصب نمی شود.

تغییرات نسخه  v3.5.00.9:

* اضافه شدن حالت شب
* بهبود تجربه کاربری و رفع باگ ها

 

PENUP - Share your drawings