Nutrition and Fitness Coach: Diets and Recipes Pro v1.0.3 ارائه برنامه های غذایی موثر، علمی و اثبات شده برای رسیدن به اندام دلخواه
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 4.99 دلار تقدیم به شما

این روز ها بسیاری از افراد به دنبال ساختن بدن ایده آل خودشان هستند و برای این کار به صورت مرتب به باشگاه رفته و ورزش می کنند تا ضمن از بین بردن چربی های موجود، عضلات خود را رشد داده و در نهایت به بدنی زیبا، متناسب و جذاب برسند. تصور اکثر افراد بر این است که تنها ورزش کردن برای داشتن تناسب اندام کافی است و تغذیه تنها نقش یک مکمل را دارد. در حالی که این تصور کاملا غلط است. در حقیقت ورزش کردن تنها ۲۰ درصد در ساختن اندام متناسب موثر است و ۸۰ درصد بقیه راه را باید با تغذیه مناسب پیمود. چه بخواهید وزن کم کنید و چه عضلات خود را رشد دهید، باید تغذیه خود را طبق یک برنامه غذایی علمی، سالم و موثر جلو ببرید تا بتوانید نتیجه بگیرید. کارشناسان تغذیه کسانی هستند که چنین برنامه های غذایی را ارائه می دهند اما با اپلیکیشنی که امروز در فارسروید معرفی می کنیم، می توانید به صورت رایگان و خیلی راحت و ساده به این اطلاعات روی گوشی هوشمندتان دسترسی داشته باشید. Nutrition and Fitness Coach: Diets and Recipes Pro عنوان یک اپلیکیشن شامل انواع ابزار ها و رژیم های غذایی و یک مربی تغذیه کامل برای رسیدن به اندام دلخواه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Jappli Gym Fitness Team توسعه و با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. در این برنامه انواع رژیم هایی غذایی با اهداف مختلف وجود دارد. برای مثال می توان به رژیم های غذایی با پروتئین بالا، کربوهیدرات کم، رژیم کتوژنیک، رژیم 7 روزه، رژیم های اضطراری، رژیم های سالم و رژیم های غذایی برای کاهش وزن اشاره کرد. کافی است رژیم غذایی دلخواه خود را انتخاب کرده و با استفاده از برنامه آن را پیگیری نمایید تا در مدت کوتاهی به هدفی که می خواهید برسید. علاوه بر این انواع دستور العمل های غذایی با انواع ابزار ها برای محاسبه و پیگیری وضعیت بدنی نیز وجود دارد تا تمام چیز هایی که برای دنبال کردن رژیم غذایی نیاز دارید را در اختیار داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Nutrition and Fitness Coach: Diets and Recipes Pro اندروید:

 • دارای انواع رژیم های غذایی برای کاهش وزن و افزایش حجم عضلات
 • امکان ایجاد رژیم های شخصی سازی شده
 • شمارش مواد مغذی در وعده های غذایی (پروتئین، چربی، کربوهیدرات)
 • بیش از ۲۰۰ دستور پخت از غذا های خوشمزه و مفید
 • اندازه گیری چربی بدن
 • مکمل های غذایی
 • ثبت و پیگیری پارامتر های بدن مثل وزن و….
 • طراحی شده توسط متخصصین بهداشت و تغذیه
 • ارائه اطلاعات دقیق درباره مکمل های غذایی ورزشی
 • ارائه نکات تغذیه ای، تمرینات بدنسازی و ….
 • یادآوری برای وعده های تغذیه و تمرین

اپلیکیشن Nutrition and Fitness Coach: Diets and Recipes Pro کاملا علمی و کارآمد طراحی شده است و اگر با آن همراه شوید خیلی سریع به اندام دلخواه خود خواهید رسید. این برنامه به تازگی و به صورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است و شما هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.0.3:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

Nutrition and Fitness Coach Diets and Recipes Pro