NotifyBuddy – AMOLED Notification Light v2.2 اپلیکیشن اطلاع رسانی نوتیفیکیشن ها با استفاده از صفحه نمایش امولد مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم برنامه به ارزش 7.00 دلار

یکی از بزرگترین و کاربردی ترین امکاناتی که چند سالی است به گوشی های هوشمند اضافه شده،‌ چراغ نوتیفیکیشن است. این چراغ ال ای دی هنگامی که اتفاقی روی تلفن می افتد (مثل تماس از دست رفته، رسیدن پیامک جدید یا بروز یک خطا) کاربر را بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش از اتفاق افتاده شده مطلع می کند. این چراغ های ال ای دی معمولا چندین رنگ را پشتیبانی می کنند و می شود از هر رنگ برای یک نوع اتفاق استفاده کرد. چراغ های نوتیفیکیشن روی بسیاری از تلفن های امروز نصب هستند. شاید چراغ LED نوتیفیکیشن‌ ها قابلیت مهمی در تلفن ‌های هوشمند به نظر نرسد، اما اگر گوشی شما این ویژگی به ظاهر ساده را نداشته باشد، تازه جای خالی آن را احساس می ‌کنید. اگر گوشی شما چراغ اعلان داشته باشد لازم نیست هر بار برای چک کردن نوتیفیکیشن‌ها صفحه نمایش را روشن کنید و این موضوع می‌تواند مصرف باتری دستگاه را کاهش دهد. اما اگر گوشی شما دارای صفحه نمایش از نوع امولد (amoled) است، می توانید جای خالی چراغ نوتیفیکشن را با استفاده از صفحه نمایش خود پر کنید. NotifyBuddy – AMOLED Notification Light عنوان یک اپلیکیشن برای اطلاع رسانی نوتیفیکیشن ها از طریق صفحه نمایش امولد مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری XanderApps توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. سازنده ی این برنامه که یکی از کاربران وبسایت xda است، وقتی از نبود چراغ نوتیفیکیشن روی گوشی OnePlus 6T مطلع می شود، تصمیم می گیرد راه حلی برای آن پیدا کند و در نتیجه اپلیکیشنی می نویسد که صفحه‌ نمایش گوشی اندرویدی را به یک چراغ نوتیفیکیشن تبدیل می ‌نماید. روش کار این اپلیکیشن به این صورت است که وقتی شما یک نوتیفیکیشن در دستگاه خود دریافت می‌کنید، صفحه ‌نمایش گوشی با نمایش یک انیمیشن شبیه به چشمک زدن صفحه ‌نمایش، اعلام می ‌کند که یک نوتیفیکشن دریافت نموده ‌اید. به این صورت لازم نیست هر بار گوشی خود را برای اطلاع از نوتیفیکیشن ها چک کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه NotifyBuddy – AMOLED Notification Light اندروید :

  • قابلیت استفاده هم برای برنامه ها و کارکرد های سیستمی (مثل تماس از دست رفته و … ) و هم برای برنامه های کاربردی (مثل پیام رسان ها)
  • قابلیت جستجو در تمامی اپلیکیشن های موجود روی دستگاه
  • قابلیت خاموش و روشن کردن برای هر اپلیکیشن به طور مجزا
  • امکان تعریف رنگ های متفاوت برای اپلیکیشن ها و عملکرد های مختلف، تا بدون نیاز به چک کردن گوشی از جزئیات نوتیفیکیشن نیز اطلاع پیدا کنید
  • رابط کاربری بسیار ساده، زیبا و آسان

اپلیکیشن NotifyBuddy – AMOLED Notification Light یک برنامه بسیار کامل و کاربردی برای کسانی است که از نبود چراغ نوتیفیکیشن روی گوشی اندرویدی خود رنج می برند. NotifyBuddy – AMOLED Notification Light با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

NotifyBuddy - AMOLED Notification Light