Mystic Vale v4.0.2 – بازی کارتی و جذاب دره اسرار آمیز اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت 5.49 دلار تقدیم به شما عزیزان
تست شده با اجرای بدون مشکل

Mystic Vale – دره اسرار آمیز عنوانی از یک بازی کارتی و جالب با ویژگی های سرگرم کننده و هیجان انگیز است که توسط استودیوی بریتانیایی Nomad Games با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی به انتشار رسیده است. فارسروید به عنوان اولین وب سایت ایرانی نسخه نهایی و آخرین آپدیت این بازی را برای شما دوستان و همراهان گرامی آماده دانلود کرده است. این استودیو پیش از این یک اکسپنشن جداگانه با عنوان Magic of Vale نیز تولید کرده بود که حالا می توان این محتوای مستقل را در بازی Mystic Vale نیز تجربه کرد. داستان بازی دره اسرار آمیز به یک دنیای خیالی و افسانه ای مربوط می شود. دنیایی زیبا و فانتزی که شامل سرزمین های متعدد و با شکوهی می باشد. دره ای شگفت انگیز و جذاب در این دنیا وجود دارد که به نام دره اسرار آمیز و یا دره زندگی شناخته می شود. روزی آرامش و زیبایی این دره به خاطر یک نفرین شوم به تباهی کشیده می شود. مخلوقات و موجودات افسانه ای و صلح طلب این دره به کمک نیاز دارند و به همین خاطر، گروه های روحانیت به این منطقه رفته اند تا به ساکنین آن کمک کرده و هرطور که شده این نفرین را غیرفعال کنند. اما نفرینی که مردمان این سرزمین را گرفتار کرده قوی تر از نفرین های ساده است و هر تلاش ضعیف و بی پایه و اساسی منجر به قدرتمندتر شدن این نفرین می شود. شما در نقش یکی از این کلن های روحانی هستید و باید در مراحل یک الی چهار نفره و در یک بازی کارتی و تخته ای اقدام به انجام مأموریت ها کنید. درواقع این رقابت ها، نبرد بین شما و شیاطین است. با توجه به سبک بازی های کارتی، همه بازیکنان باید به نوبت کارت مورد نظر خود را بازی کرده و از این طریق اقدام به غلبه بر کارت های دیگر کنند.

 

Mystic Vale

 

در بازی Mystic Vale می توانید با پیدا کردن و ایجاد کارت های مختلف از نیروهای متفاوت، اقدام به جمع آوری یک دسته کارت تأثیرگذار کنید. در صورتی که بتوانید به صورت پی در پی هر دست از بازی را برنده شوید، می توانید امتیاز ویژه (به اصطلاح امتیاز Combo) دریافت کنید. انتخاب های شما باید به صورت استراتژیکی و منطقی انجام شوند تا بتوانید مراحل بازی و رقابت ها را به بهترین شکل برنده شوید. هر کارت ویژگی مخصوص به خود را دارد و باید از آن ها در مواقع درست استفاده کنید. همچنین در Mystic Vale می توانید اقدام به ادغام و ترکیب کارت ها کرده و کارت های مخصوص به دست بیاورید. شایان ذکر است که این بازی همچنین دارای بخش چند نفره به صورت آنلاین نیز است که در این بخش بازیکنان می توانند به اتاق های ساخته شده رفته و یا یک رقابت جدید ایجاد کنند. گرافیک و طراحی های بازی به صورت نقاشی های هنری و دستی انجام شده اند و باعث می شوند تا با انجام این بازی لذت خاصی را تجربه کنید. این بازی ابتدا در سال 2016 و به دنبال موفقیت جهانی نسخه فیزیکی بازی تخته ای Mystic Vale تولید و برای پلتفرم PC عرضه شده بود. حالا بعد از چند سال، بالاخره استودیوی بازی سازی Nomad Games با همکاری صاحب امتیاز اصلی این اثر، نسخه مخصوص موبایل و تبلت این بازی را تولید و منتشر کرد. این بازی متفاوت با بیش از 1000 دانلود و کسب امتیاز خیلی خوب 4.7 از 5.0 از جمله بازی های محبوب سبک کارتی شناخته می شود. فارسروید نسخه خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و رایگان برای دانلود شما عزیزان فراهم آورده است.

تغییرات نسخه ی v4.0.2 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی Mystic Vale :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.nomadgames.mysticvale را در Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.