My Little Universe v2.11.0 + Mod – بازی تفننی و خلاقانه “جهان کوچک من” اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (زیاد شدن منابع با مصرف کردن) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

My Little Universe – جهان کوچک من یکی دیگر از بازی های استودیوی خلاق و خوش ذوق SayGames Ltd است که مثل ده ها عنوان دیگر از همین استودیو در سبک تفننی (Casual) عرضه شده است. استودیوی SayGames با ساخت بازی های متنوع و تفننی زیادی مثل Twist Hit ، OnPipe ، Cannon Shot ، House Paint ، Hoop Stars ، Jelly Shift ، Sand Balls ، Clean Road و یا Perfect Slices جایگاه بسیار خاصی در بین هواداران بازی های موبایلی به دست آورده است. این شرکت قبرسی، با نزدیک به 100 پروژه مختلف جزو شرکت های بازی سازی بزرگ و فعال در زمینه ساخت و انتشار بازی های موبایلی شناخته می شود. البته باید گفت که تعداد زیادی از این پروژه ها توسط شرکت ها و استودیوهای بازی سازی دیگر طراحی شده اند و SayGames در بحث پورت کردن و انتشار آن ها همکاری داشته است. این بار هم قصد داریم تا یکی دیگر از بازی های بسیار زیبا و دوست داشتنی این استودیو را خدمت شما معرفی کنیم و آن را در دو نسخه معمولی و مود شده برای دانلود ارائه کنیم. پس در ادامه با فارسروید همراه باشید.

 

My Little Universe

 

My Little Universe در سبک بازی های کژوآل یا تفننی عرضه شده است. این بازی البته ماهیتی مدیریتی و همچنین شبیه سازی دارد. شما قرار است در بازی My Little Universe یک جهان منحصر به فرد بسازید و آن را مدیریت کنید. ساخت یک جهان نیاز به کارهای زیادی دارد و شما برای توسعه و گسترش آن باید فعالیت های زیادی داشته باشید. در بازی جهان کوچک من شما این فرصت را دارید تا با مدیریت بخش های مختلف، یک سیاره را ساخته و آن را گسترش دهید. شما می توانید به ساخت و ساز چیزهای مختلف، کاشت و پرورش گیاهان، حفاری و … بپردازید و نسل موجودات مختلف را در سیاره خودتان گسترش دهید. چالش های متنوعی در مسیر شما سد می شوند که وجود دشمنان و هیولاهایی باستانی و افسانه ای جزو آن ها است. بازی با سبک و سیاق عناوین استراتژیکی و مدیریتی و همچنین با وجود المان های مختلفی مثل بازی های کلیکی طراحی شده است. در طول بازی شما می توانید با به دست آوردن و مدیریت کردن منابع، روند پیشرفت در بازی را تسریع کنید. شما می توانید به نقاط مختلف این سیاره بروید و با گشت و گذار در بخش های گوناگون چیزهای جالبی کشف کنید. روند بازی کاملاً صعودی است و چالش های مدیریتی آن در سطح نه چندان سختی دنبال می شوند. با این وجود وجود چالش ها و موانعی که در طول بازی وجود دارد باعث می شود تا شما نیاز به بهره گیری از استراتژی های مختلف داشته باشید. برای دانلود آخرین نسخه بازی My Little Universe می توانید به قسمت دانلود باکس فارسروید بروید و از لینک های مستقیم، بازی را به صورت رایگان و تست شده دریافت کنید.

ویژگی مود: بعد از مرحله ی آموزشی با زدن روی اسکناس ها و انتخاب یکی از مبلغ های دلخواه که خواستید به پول شما اضافه می شود.