review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
5 1 Voter

Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor v1.0 [ad free] – اپلیکیشن حرفه ای و کامل ساخت رینتگون اختصاصی اندروید
نسخه بدون تبلیغات و کامل برنامه برای اولین بار در وبسایت های داخلی
اختصاصی فارسروید

اگر توجه کرده باشید بسیاری از کاربران دستگاه های هوشمند از صدا های زنگ پیش فرض استفاده نمی کنند و از یک صدای دلخواه استفاده می کنند. راه های مختلفی برای دسترسی به صدا های زنگ مختلف وجود دارد که در میان بهترین آن ها می توان به جست و جو در سایت ها و یا نرم افزار ها اشاره نمود. اما سوال اینجاست که اگر نتوانیم صدای زنگ دلخواه خود را بیابیم، باید چه کنیم؟ برای ساخت رینگتون ها به چه ابزاری نیاز داریم!؟ Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor عنوان یک اپلیکیشن حرفه ای و کامل برای ساخت رینگتون های اختصاصی اندروید می باشد که توسط Music Hero توسعه در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با ارائه توابعی خاص کمک می کند تا به آسانی هر چه تمام تر فایل صوتی دلخواه تان را برش دهید و آن را در قالب یک رینگتون جدید ذخیره نمایید. کیفیت و دقت در برش ها توسط این نرم افزار بسیار بالاست و هر نیازی در این زمینه بر طرف خواهد شد. از جمله پر طرفدار ترین ویژگی های موجود که در استارت اپ های کمی به چشم می خورد، امکان اختصاص هر رینگتون به یک مخاطب خاص می باشد که کمک می کند در هنگام تماس ها بدون نگاه به صفحه نمایش از فرد تماس گیرنده مطلع شوید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor اندروید :

 • ایجاد رینگتون های اختصاصی بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و یا دانش های خاص
 • توانایی استفاده از صدا های خروجی برای صدای زنگ و یا هشدار
 • دسترسی به تمامی رینگتون های ایجاد شده و مدیریت حرفه ای آن ها
 • یک مبدل صوتی با پشتیبانی از انواع فرمت ها
 • ضبط صدا و ویرایش آن به عنوان یک رینگتون شخصی

اپلیکیشن Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editor با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوعش توانسته است با صد ها هزار دانلود امتیاز فوق العاده 4.9 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه بدون تبلیغاتش را از وبسایت فارسروید دریافت نمایید ؛ این برنامه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است.

تغییرات نسخه v1.0 :

* انتشار نسخه اول برنامه در گوگل پلی

 

Music cutter ringtone maker - MP3 cutter editor

 

وقــت دانــلود رســید

مرتبط با پست 7

برنامه حرفه ای و کامل ساخت رینتگون اختصاصی اندروید

نقد و بررسی ارسال نقد و بررسی

در رابطه با برنامه حرفه ای و کامل ساخت رینتگون اختصاصی اندروید
1
 • مجتبی

  دوست داشتن 4
  review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

  متاسفانه دستگاه های اندرویدی فاقد ابزارهای ویرایش موزیک هستن از این رو توسعه دهندگان اندرویدی نرم افزارهای زیادی رو در این زمنه منتشر کرده اند که ما به نقدو برسی یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش موزیک می پردازیم.Candy Selfie Camera یک نرم افزار ویرایش موزیک همه جانبه است که از 4 بخش مهم تشکیل شده است شما از قسمت Trim Audio میتوانید موزیک های خود رو برش بزنید و با بهترین کیفیت آنها رو ذخیره کنید.همچنین از بخش Mu Audio Files میتونید به موزیک های ویرایش شده خود دسترسی داشته باشید اگر میخواهید برای هر یک از مخاطبین خود یک آهنگ اختصاصی قرار دهید با استفاده از بخش Manage Ringtone و بخش Contacts Ringtone میتوانید به سادگی برای مخاطبین خود آهنگ زنگ اختصاصی قرار دهید Candy Selfie Camera تا به این لحظه توانسته امتیاز عالی 4.9 از 5 رو توسط کاربران اندرویدی از سراسر جهان دریافت کنه که ما مثل همیشه شاهد نسخه کامل و بدون تبلیغات آن در فارسروید هستیم. پیشنهاد می کنم برنامه فوق العاده رو از دست ندهید.

  مشاهد بیشتر

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با برنامه حرفه ای و کامل ساخت رینتگون اختصاصی اندروید
0
giftcard ×