MOONVALE – Detective Story v1.0.3 – بازی نقش آفرینی کاراگاهی-عاشقانه مون‌ویل- داستان کاراگاه اندروید
آغاز سفری رازآلود در دل داستانی عاشقانه
تست شده با اجرای آنلاین

MOONVALE – Detective Story – مون‌ویل- داستان کاراگاه یک بازی کاراگاهی، معمایی و عاشقانه از Everbyte خالق بازی معروف Duskwood برای اندروید است. یکی از مهم ترین بخش های یک عنوان در دنیای بازی های تمامی پلتفرم ها، داستانی است که شما را در طول گیم پلی درگیر خودش می کند. مدت‌هاست به ندرت دیده می شود که یک استودیو بازی سازی بتواند بازی مناسبی را از نظر داستانی معرفی نماید. شاید باورش دشوار باشد اما باید بدانید که برترین عناوین داستانی را می توانید در سیستم عامل اندروید مشاهده کنید. با این وجود همانند همیشه آماده ایم شما را با یک بازی جدید و فوق العاده آشنا کنیم. MOONVALE – مون‌ویل یک بازی جدید با سبکی منحصر به فرد است که در چند اپیزود مختلف در اختیارتان قرار داده می شود. همان‌طور که در توضیحات نیز به این موضوع اشاره کردیم از اصلی ترین نقاط قوت این شاهکار دنیای بازی های اندرویدی می توان به داستان بی نقص‌اش اشاره کرد؛ داستانی که شما را به یک کاراگاه تبدیل می‌کند و باید به دنبال راز یک قتل هولناک باشید. سفر شما به دنیای شهر خیالی مون‌ویل با یک تماس تصویری از سوی یک مرد جوان مرموز آغاز می شود. هنگامی که به تماس پاسخ می دهید، لبخندی کوتاه و آرام بر لبان‌اش می نشیند. مرد ناشناس بدون معطلی شروع به ارائه یک پیام مرموز و در عین حال عمیقا شخصی می کند. در حالی که هنوز سعی می کنید وضعیت را به درستی تفسیر کنید، تماس ویدیویی ناگهان قطع می شود. آخرین کلمات او در ذهن شما طنین انداز می شود و لرزه ای به بدن تان می اندازد! این تماس تصویری مرموز زنجیره ای ناگسستنی از اتفاقات مختلف را برای شما به عنوان نقش اول داستان رقم می زند.

 

MOONVALE - Detective Story

 

در طول بازی معمایی MOONVALE – Detective Story اندروید، وارد شهر خیالی مون‌ویل می شوید و با کاراکتر های مختلفی ارتباط برقرار می کنید، کاراکترهایی که هر کدام شان ممکن است به نحوی در این جنایت دست داشته باشند. همان‌طور که از عنوان پست نیز می توان فهمید، یکی از دلایل محبوبیت بازی، وجود عناصر عاشقانه در آن است. شما نه تنها یک داستان جنایتی-هولناک را تجربه می کنید، بلکه سفری عاشقانه نیز آغاز خواهید کرد. شاید تاکنون ده ها عنوان دیگر با محوریت کاراگاهی و معمایی در گوگل پلی معرفی شده باشند، اما گسترده ترین دنیا مربوط به این بازی است. از دیگر ویژگی های این بازی خارق العاده باید به تاثیر تصمیمات شما به عنوان نقش اول داستان اشاره کرد. هر تصمیمی که می گیرید در ادامه پیامد هایی را به دنبال خواهد داشت و می تواند پایان بازی را به طور کلی تغییر دهد. پس تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیمات را در قضاوت های تان بگیرید. در چنین عناوینی با محوریت کاراگاهی و معمایی، یکی از مواردی که گیم پلی را جذاب تر جلوه می دهد، جلوه های صوتی به کار رفته می باشد. این جلوه های صوتی می توانند شما را در داستان بازی غرق کرده و زیبایی آن را دوچندان نمایند. خوشبختانه در بازی MOONVALE – Detective Story شاهد موسیقی متن فوق العاده ای هستیم. در نهایت باید گفت که اگر از علاقه مندان به بازی های معمایی هستید به هیچ عنوان این بازی خاص را از دست ندهید. مون ویل از آن دسته عناوینی است که فارغ از محیط و اتمسفر معمایی و رازآلودش یک داستان خاص و زیبا را شرح می دهد؛ داستانی که تصمیمات شما به عنوان کاراکتر اصلی داستان می تواند بر روند آن تاثیر گذار باشد. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی بی نقص را از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات