Modern Tales: Age of Invention Full v1.0 – بازی ماجراجویی خارق العاده عصر اختراع اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده و کامل بازی به ارزش 6 دلار تقدیم شما عزیزان فارسرویدی
تست شده با اجرای کاملا افلاین

Modern Tales: Age of Invention Full – داستان های مدرن: عصر اختراع بازی جدید، فوق العاده زیبا و خاص در سبک بازیهای ماجراجویی و فکری برای اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی مطرح Artifex Mundi به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران اولین نسخه ان را حضور شما دوستداران بازیهای فکری و ماجراجویی معرفی کنیم و نسخه کاملش که حدود 6 دلار ارزش دارد را در اختیارتان قرار دهیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! داستان بازی Modern Tales: Age of Invention Full در سال 1900 میلادی و در شهر پاریس صورت می پذیرد، داستانی فوق العاده زیبا انتظار شما را می کشد که در ان شما باید با Emily Patterson همراه شوید و یک ماجراجویی فوق العاده زیبا را تجربه کنید! در حین ماجراجویی تان با صدها معما و پازل خاص روبرو میشوید که برای پیش بردن داستان مجبورید ان ها را حل کنید و یا با صحنه های مختلف اشیاء مخفی مواجه میشوید که برای پیشروی باید ایتم های مورد نیاز را پیدا کنید! اگر از علاقه مندان به بازیهای اشیاء مخفی، ماجراجویی و فکری اندروید هستید بی برو برگرد بازی اچ دی و فوق العاده زیبای Modern Tales: Age of Invention Full را تجربه کنید و مطمئن باشید از تجربه اش پشیمان نمیشوید!

برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی Modern Tales: Age of Invention Full اندروید :

  • پیگیری یک داستان فوق العاده زیبا در مورد یک دانشمند
  • 30 مکان فوق العاده زیبا برای کشف از سوئیس تا سیبری !
  • ملاقات با کارکترها و شخصیت های مختلف !
  • بیش از 14 پازل، معما و بازیهای کوچک برای حل کردن
  • بهینه شده برای همه گوشیها و تبلت های اندرویدی

بازی Modern Tales: Age of Invention Full هم اکنون در پلی استور کمتر از 1000 بار دریافت شده و همه دانلود کننده گا از دست سازنده شاکی بوده اند که چرا نسخه کامل بازی را به قیمت گران عرضه کرده اند و همین موضوع باعث شده همگی به ان امتیاز کمی بدهند و اما ما در فارسروید مثل همیشه نسخه کامل و پرداخت شده اش را در اختیارتان قرار داده ایم که قادرید ان را به همراه دیتا با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کنید!

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی – عرضه و معرفی برای اولین بار در ایران .

 

Modern Tales: Age of Invention Full

 

دستورالعمل نصب واجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.artifexmundi.newera.gp.free را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.