Mirror Photo Editor: Collage Maker & Beauty Camera Pro v2.0.7.6 – نرم افزار افکت گذاری و آینه ای کردن عکس ها برای اندروید
نسخه حرفه ای برنامه به ارزش 34.99 دلار اختصاصی فارسروید

Mirror Photo Editor Pro یک اپلیکیشن ویرایش عکس عالی در زمینه ی ایجاد عکس های آینه ای برای دستگاه های اندرویدی است که با قیمت 1.99 دلار توسط استودیوی بازیسازی Lyrebird Studio در گوگل پلی عرضه شده است. با استفاده از این برنامه ی عالی قادر خواهید بود به اسانی عکس هایی آینه ای بسازید، اگر تصویر زیر را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که منظور از عکس های آینه ای چیست. شما می توانید به آسانی عکس های موردنظر خود را از گالری انتخاب نمایید و انواع فرآیندهای آینه ای کردن همچون repeat – 4, up down mirror و یا reflect 4 reflections را برروی آن ها اعمال نمایید. علاوه بر آینه ای کردن تصاویر بیش از 50 قاب و بیش از 40 افکت های زیبا برای اعمال برروی عکس ها نیز وجود دارد که می توانید از ان ها استفاده نمایید. اگر از علاقه مندان به ویرایش عکس ها هستید بدون شک این برنامه با شامل بودن طیف گسترده ای از قابلیت ها و با در دسترس قرار دادن ده ها و صدها آیتم خاص به شما کمک می کند تا بهترین ویرایش ها را برروی ان ها انجام دهید! هم اکنون نسخه کامل اپ پیش روی شما قرار دارد و می توانید ان را با یک کلیک دانلود بکنید.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Mirror Photo Editor Pro  اندروید:

  • انتخاب از میان +50 قاب مختلف برای عکس ها
  • در اختیار قرار دادن +40 افکت زیبا برای اعمال برروی عکس ها
  • ابزارهای مختلف برای ایجاد بهترین و زیباترین عکس های آینه ای
  • روش های مختلف آینه ای کردن با امکان انتخاب توسط کاربران
  • اشتراک گذاری عکس های ساخته شده در شبکه های اجتماعی

اپلیکیشن Mirror Photo Editor Pro هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است که ما در فارسروید جدیدترین و آخرین نسخه ی ان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید ان را با یک کلیک نمایید! این برنامه ابتدا به صورت پولی و پرو در گوگل پلی عرضه شده بود که ظاهرا نسخه پولی ان از پلی استور حذف شده و جای خود را به نسخه رایگان داده است! در نسخه رایگان قابلیت ها در دسترس اند اما خوب تبلیغاتی هم در ان وجود دارد.