Mini Survival: Zombie Fight v2.6.1 – بازی اکشن و بقا ” مبارزه با زامبی ها ” اندروید
تجربه یک اکشن-بقا منحصر به فرد با گرافیکی فانتزی
تست شده با اجرای آفلاین

Mini Survival: Zombie Fight – بقای کوچولوها: مبارزه با زامبی‌ها یک بازی اکشن و بقا با ساخت و گیم پلی عالی از BitStrong Games برای اندروید است. تجربه عناوین بقا همیشه لذت بخش بوده و ساعات خوشی را برای پلیر های خود فراهم می کند، اما موضوعی که باعث شده این سبک از بازی های موبایلی مدتی محبوبیت خود را از دست بدهد، پیچیدگی های گیم پلی آن می باشد. وجود مجموعه ای از آیتم های گوناگون و قوانین مختلف همیشه باعث جذب پلیر ها نخواهد شد و بلکه گاها تجربه عناوین بقا را به کام آن ها تلخ می کند. خوشبختانه ما در سیستم عامل اندروید شاهد بازی های بقا محور مختلفی هستیم؛ عناوینی که حتی می توان محبوبیت آن ها را نسبت به سایر سیستم عامل ها بیشتر دانست. بازی اندروید Mini Survival: Zombie Fight از آن دسته عناوینی است که با داشتن المان های متنوع و یک گرافیک فانتزی حس و حال یک بازی بقای منحصر به فرد را به ما القاء می کند. داستان بازی مینی زامبی از آن جایی آغاز می شود که شما یک روز همانند روز های دیگر خود را برای یک روز پر از کار و فعالیت آماده می کنید، اما شیوع یک ویروس خاص که همه مردم را به زامبی تبدیل می کند، همه چیز را تغییر داده و دنیا را رو به نابودی می کشاند. شهرهای شلوغ کم کم خالی از سکنه شده و زمین به یک جهان آخر و الزمانی تبدیل می شود. با این وجود شما و تعداد محدودی از افراد در بازی Mini Survival: Zombie Fight زنده می مانید و باید برای زنده ماندن نهایت تلاش خود را به کار بگیرید.

 

Mini Survival: Zombie Fight

 

زنده ماندن در جهان آخر الزمانی Mini Survival: Zombie Fight کار دشواری است و شما برای بقا خود نیازمند منابع مختلفی هستید. بنابراین بهتر است که دست به کار شوید و در ابتدا شروع به ساخت یک پناهگاه کنید. برخلاف سایر عناوین بقا موجود، پلیر ها در این پناهگاه می توانند میزبان سایر بازماندگان باشند و به مرور زمان منطقه تحت کنترل خود را گسترش دهند. برای ادامه زندگی نیاز است که شروع به ساخت و ساز کرده و یا حتی سبزیجات مختلف را بکارید. هر یک از بازماندگان در بازی اندروید Mini Survival: Zombie Fight دارای توانایی های خاص خود هستند و تاثیر مستقیمی بر گیم پلی بازی می گذارند. متناسب با تخصص بازماندگان موجود در پناهگاه، از آن ها نهایت بهره را ببرید و یک زندگی راحت تر را برای خود و سایر بازماندگان به وجود آورید. در این عنوان اکشن و بقا ؛ 4 منطقه ناشناخته وجود دارد که برای گسترش پایگاه های تان باید آن ها را کشف کنید. در هر صورت در مسیر کشف این پایگاه ها خطراتی شما را تهدید می کنند و به طور مستمر با چالش هایی رو به رو می شوید که برخی از آن ها بسیار طاقت فرسا هستند. در بازی اندرویدی Mini Survival: Zombie Fight شب ها بسیار مهم هستند. با فرا رسیدن شب، زامبی ها شروع به حمله به پایگاه های شما می کنند و باید بتوانید در مقابل آن ها مقاومت نمایید. برای محافظت از پایگاه تان مجموعه ای از سازه های محافظتی را ایجاد کنید. با این وجود ساختمان های ساخته شده برای ایستادگی در مقابل زامبی ها کافی نیستند و باید بتوانید خود و سایر بازماندگان نیز دست به کار شوید. در این شرایط مجموع هایی از انواع سلاح های گوناگون در اختیارتان قرار داده می شود که هر یک از آن ها به گونه ای آسیبی جدی به زامبی ها وارد می کنند. بیش از 80 نوع زامبی گوناگون در بازی Mini Survival: Zombie Fight اندروید وجود دارد که هر یک از آن ها به نوعی تلاش می کنند تا به پایگاه بازماندگان نفوذ کنند و این شما هستید که با استراتژی خود باید در مقابل آن ها ایستادگی کنید.

برخی از ویژگی های بازی اکشن-بقا Mini Survival: Zombie Fight اندروید:

  • تجربه یک بازی اکشن و بقا، با گرافیکی فانتزی و دیدی استراتژیک
  • ساخت پایگاهی هوشمندانه برای مقابله با حملات زامبی ها به شما در دنیایی آخر الزمانی
  • بازماندگان مختلف با توانایی های گوناگون
  • ساخت و استخراج انواع مواد اولیه برای زنده ماندن در جهانی رو به نابودی
  • ساختمان های گوناگون با ویژگی های منحصر به فرد شان
  • پرورش سبزیجات و اهلی کردن حیوانات برای محافظت از پایگاه تان
  • بیش از 80 نوع زامبی گوناگون
  • سلاح های متنوع برای مقابله با زامبی ها

بازی Mini Survival: Zombie Fight اندروید، از آن دسته عناوینی است که تجربه ای جدید در سبک بازی های بقا را برای‌تان به ارمغان می آورد. در این عنوان مهیج زامبی ها ترسناک نیستند، اما همین موضوع می تواند باعث نابودی تان شود! پس تا جایی که می توانید در مقابل آن ها ایستادگی و از پایگاه تان محافظت کنید. بازی Mini Survival: Zombie Fight تاکنون توانسته میلیون ها دانلود از سراسر جهان داشته باشد و  امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران کسب نماید. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه اصلی این بازی مهیج را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.