Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh v277 – اپلیکیشن لانچر زیبا و پر سرعت میلکی اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 2.49 دلار

Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh میلکی عنوان یک لانچر زیبا و پر سرعت می باشد که توسط ihyperg.com توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. از بهترین ویژگی های سیستم عامل اندروید توانایی شخصی سازی بالای قسمت های مختلف آن می باشد. کاربران این سیستم عامل پر طرفدار می توانند به کمک ابزار متنوع و گوناگونی که توسعه دهندگان در اختیارشان قرار می دهند تغییرات بسیاری را در رابط کاربری گوشی هوشمندشان ایجاد کنند. همان گونه که می دانید این ابزار هر کدام شان به گونه ای بر قسمتی از UI اسمارت فون تان تاثیر می گذارند. اما یکی از مسائلی که باید به آن توجه کرد عدم دسترسی، به فضای کافی می باشد. نصب چند نرم افزار به صورت همزمان ممکن است کاربران را با محدودیت فضای ذخیره سازی اطلاعات رو به رو کند. اما همیشه یک راه حل مناسب برای از بین بردن محدودیت ها وجود دارد. اگر شما نیز علاقه زیادی به تغییرات اینترفیس گوشی هوشمندتان دارید پس ما استفاده از لانچر ها را به شما پیشنهاد می دهیم. لانچر ها یکی از بهترین راه های موجود برای ایجاد تغییرات در UI هستند؛ این استارت اپ ها پس از نصب بیشترین تغییرات در اسمارت فون هایتان را ایجاد کرده و باعث می شوند بتوانید قسمت های متنوع را به راحتی تغییر دهید. در میان لیست لانچر های موجود در مارکت اندروید می توان به Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh میلکی لانچر اشاره کرد. هر آن چیزی که بخواهید این اپ هوشمند در اختیارتان قرار داده و نیازتان را به ابزار جانبی از بین می برد.

Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh سبک ترین و زیبا ترین لانچر اندروید

از مهم ترین ویژگی های لانچر پر طرفدار Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh حجم کم و زیبایی بسیار زیاد آن می باشد. پس از نصب این لانچر UI گوشی هوشمندتان دگرگون شده و هر آن چیزی که بر روی صفحه نمایش، نشان داده می شود تغییر می کند. کاربران میلکی لانچر به بیش از 15 تم متنوع دسترسی داشته و می توانند تغییرات بسیاری را بر روی آیکون های شان ایجاد کنند. پس نتیجه می گیریم که با نصب این استارت اپ نه تنها به ایجاد تغییرات جزئی در اینترفیس نیازی ندارید، بلکه هیچ گونه نیازی به ایجاد تغییرات در تم ها و آیکون ها نخواهد بود.

اجرای سریع دستورات با میانبر های لمسی

همه ما در طول هر روز برنامه ها و بازی های مختلفی را با گوشی هوشمندمان اجرا کرده و تغییراتی را در تنظیمات ایجاد می کنیم. گاها به دلیل وجود اپ های متنوع و زیاد، پیدا کردن آیکون برخی از استارت اپ ها، بسیار آزار دهنده است؛ همین موضوع یکی از دلایلی است که محبوبیت Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh را چندین برابر می کند. شما در این لانچر هوشمند قادر خواهید بود که بسیاری از دستورات را با میانبر های لمسی اجرا نموده و تنها با یک اشاره برنامه ها و یا بازی های محبوب خود را اجرا نمایید. نکته دیگری که توجه را به این لانچر جلب می کند، توانایی مخفی کردن آیکون برنامه ها می باشد که بسیار مهم بوده و در بسیاری از موارد کاربردی ظاهر می شود.

میلکی لانچر دنیایی از ویژگی های گوناگون

در کنار ویژگی های اصلی برنامه Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh که در توضیحات فوق به آن ها اشاره کردیم، شما عزیزان به قابلیت های متنوع دیگری دسترسی دارید که در میان برترین شان می توانیم به فید های خبری اشاره کنیم. به کمک این فید ها شما عزیزان به هیچ گونه استارت اپ جانبی برای دریافت خبر ها نیاز نداشته و تنها با افزودن آدرس فید هر سایت می توانید به جدید ترین خبر ها دسترسی داشته باشید. همچنین باید اشاره کنیم که میلکی لانچر کمک می کند که به سرعت و به طور مستقیم در مهم ترین موتور های جست و جوی جهان، به جست و جوی موضوعات مورد علاقه تان بپردازید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh اندروید :

  • ایجاد تغییرات گسترده و متنوع در رابط کاربری اسمارت فون اندرویدی تان
  • دسترسی داشتن به بیش از 15 تم گوناگون
  • گزینه ای برای ایجاد تغییرات در آیکون برنامه
  • توانایی تغییر اندازه آیکون برنامه ها و فونت های به کار رفته در لانچر
  • محافظت از حریم شخصی با مخفی کردن آیکون استارت اپ های مهم و مورد علاقه تان
  • ساخت میان بر های لمسی صفحه نمایش برای اجرای سریع دستورات و اجرای برنامه ها
  • دریافت اخبار جدید به کمک فید های خبری
  • حجم بسیار کم و مصرف کم باتری به نسبت دیگر لانچر ها

اپلیکیشن Milky Launcher Pro Beautiful, Clean, Fresh با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش با قیمت 2.49 دلار منتشر و امتیاز 4.0 از 5.0 را به وسیله کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت پر طرفدار فارسروید دریافت نمایید.

 

Milky Launcher Pro