Meridian 157: Chapter 1 v1.1.7 – بازی پازلی و ماجرایی “نصف النهار 157: قسمت 1” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 1.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Meridian 157: Chapter 1 – نصف النهار 157: قسمت 1 نام دومین قسمت (بعد از نسخه پیش در آمد Meridian 157: Prolouge) از مجموعه Meridian 157 است که به شکل پولی و با قیمت 1.99 دلار برای سیستم عامل اندروید در گوگل پلی عرضه شده است. این مجموعه بازی که معلوم نیست چند قسمت کلی خواهد داشت، توسط استودیوی کانادایی NovaSoft Interactive تولید و توسعه داده شده است. فارسروید مفتخر است که اعلام کند اولین سایت ایرانی منتشر کننده نسخه سالم و کامل این بازی است. این بازی در سبک کلاسیک Point and Click و Hidden Objects ساخته شده است. در این سبک از بازی ها خبری از تنش و تعاملات سریع و اکشن نیست. هر بخش از بازی یک تصویر است آیتم های مخفی در آن قرار دارند و بازیکنان باید آیتم های صحیح را پیدا کرده و آن ها را در بخش مناسب مورد استفاده قرار دهند. در بازی Meridian 157: Chapter 1 نیز اوضاع به همین ترتیب است. این سری از بازی ها از لحاظ داستانی محتوایی بسیار غنی و به شدت ماجراجویانه و هیجان انگیز دارند. داستان این سری بازی به یک متخصص هواشناسی به نام David Zander مربوط است. این مرد شخصیت اصلی بازی است که به خاطر یک شرایط ناهنجار و مرموز در آب و هوای یک جزیره در نزدیکی آلاسکا در اقیانوس آرام راهی این مکان شده تا تحقیقات خود را راجع به آن انجام دهد. اما بعد از مدتی گشت و گزار او به طور ناخواسته وارد یک پایگاه تحقیقاتی مرموز و مخفی در زیر زمین می شود و خیلی زود در آن جا گیر می افتد. او هیچ چیز از این مکان نمی داند و هیچ اطلاعاتی راجع به اینکه چرا چنین پایگاه بزرگی در این جزیره تأسیس شده است در دسترس نیست. تنها چیز مشخص این است که نام این پایگاه مریدین 157 است. به نظر می رسد عدد 157 نکات خاصی را در این بازی مخفی کرده باشد.

 

Meridian 157: Chapter 1

 

در بازی Meridian 157: Chapter 1 حالا شما باید در نقش David Zander در این تأسیسات بزرگ به کنکاشت و تحقیق بپردازید و برای کشف حقیقت تلاش کنید. ممکن است این مکان یک منطقه کاملاً انحصاری باشد و یا شاید صد و پنجاه و هفمتین پایگاه باشد! هیچ چیز معلوم نیست. شما در این بازی به نقاط مختلفی از این تأسیسات بزرگ و عجیب می روید. مکانی که به نظر می رسد اخیراً تخلیه شده و هیچ کسی در آن حضور ندارد. اما زیاد مطمئن نباشید؛ چون شاید آنطورها هم که فکر می کنید در این مکان تنها نیستید! وظیفه شما در بازی Meridian 157: Chapter 1 این است که پازل ها و معماهای متعدد را حل کرده و اسناد و مدارک مختلف را به همراه سرنخ های دیگر جمع آوری کنید و حقیقت مرموز این مکان را کشف کنید. ماجراهای جالب، هولناک و بسیار مهیجی در این قسمت برای شما در نظر گرفته شده است. همانطور که اشاره شد، بخش مهمی از بازی با پازل های معمایی آن دنبال می شود. یک سیستم راهنما برای راهنمایی کردن شما در مورد پازل های دشوار وجود دارد که در صورت عدم موفقیت در حل آن ها می توانید از این سیستم استفاده کنید. در مورد طراحی های بازی باید گفت از جایی که کلیت بازی با تصاویر ثابت دنبال می شود، جزئیات تصاویر و گرافیک آن ها بسیار بالا هستند و عکس های واقعی بسیار شبیه می باشند. در کنار این طراحی ها، موزیک متن خیلی جالب و مرموزی نیز برای Meridian 157: Chapter 1 در نظر گرفته شده است که باعث می شود تا اتمسفر گیرای بازی بیش از پیش جذابیت داشته باشد. این بازی تا کنون توانسته امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را ار رأی کاربران به دست بیاورد. فارسروید این بازی را به صورت تست شده و رایگان جهت دانلود فراهم آورده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.novasoftinteractive.Meridian_157_Chapter_1 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.