Mentorist – Learn Skills From Book Summaries v5.7.2 – اپلیکیشن یادگیری و پرورش مهارت های فردی اندروید
نسخه حرفه ای برنامه به ارزش 52.99 دلار

Mentorist – Learn Skills From Book Summaries عنوان یک اپلیکیشن یادگیری و پرورش مهارت های فردی می باشد که توسط Mentorist توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. پیشرفت و موفقیت در زندگی، در گرو تلاش های ما برای رسیدن به اهدافمان می باشد. ما زمانی می توانیم از سختی ها عبور کنیم و نهایت توانایی مان را به کار بگیریم که به سطوحی بسیار بالا از خود شناسی برسیم. در هر صورت خود شناسایی و شناسایی مهارت های فردی مستلزم مطالعه و تفکرات مداوم است. تعداد بالای کتاب های موجود در این زمینه هر کسی را برای داشتن انتخابی صحیح سردرگم می کند. از طرفی ممکن است پس از روز ها مطالعه ی یک کتاب متوجه شوید که همان چیزی نبوده که میخواستید! در این میان برخی از کتاب ها خلاصه ای از مجموعه مقالات و دیگر کتب را در اختیارتان قرار می دهد؛ اما این خلاصه ها هم چیزی نیستند که ما به دنبال آن هستیم. Mentorist – Learn Skills From Book Summaries یک گزینه مناسب برای رسیدن به خود شناسی و پرورش دادن مهارت های فردی شما می باشد.

رسیدن به درکی عمیق از توانایی خود به کمک Mentorist

این نرم افزار بی نظیر یعنی Mentorist – Learn Skills From Book Summaries خلاصه ای مهم ترین و برترین کتاب های خود شناسی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. شاید از خود بپرسید که ما در توضیحات فوق اشاره کردیم که این خلاصه ها به درد نمی خورند! اما باید بدانید که خلاصه های موجود در این استارت اپ همانند دیگر کتاب ها نیست و تنها چکیده و مهم ترین مطالب را به شما بازگو می کند. به عنوان مثال وقتی که در حال مطالعه یک کتاب خاص هستید و به بخشی جذاب و سازنده از آن می رسید با خود می گویید: ” آها! این همون کتاب و همونه نکته ای که دنبالش بودم! ” Mentorist نیز دقیقا همین بخش ها را از کتاب های گوناگون جمع آوری کرده و در قالب پکیجی فوق العاده به شما ارائه می دهد. تمامی این خلاصه ها و کتاب ها در 9 بخش مختلف دسته بندی شده اند، بخش هایی نظیر تقویت خودشناسی، کمک به دنبال کردن یک لایف استایل خاص، رسیدن به سلامت روحی و چندین بخش متنوع دیگر، که هر کدام شان به نوعی نیاز های شما را برطرف می کنند. پس از نصب و ورود به محیط نرم افزار سوالاتی از شما عزیزان پرسیده می شود که این سوالات با آموزش های ارائه شده رابطه مستقیمی دارند. به نوعی باید بگوییم که آموزش های هر کسی تا حدودی خاص همان فرد است.

کمک به اقدام و پیشبرد اهداف زندگی

خواندن کتاب ها و متن های انگیزشی بدون هیچ گونه اقدامی اتلاف وقت است. در طول مطالعه کتاب ها و خلاصه ها دستور العمل هایی در اختیارتان قرار می گیرد که انجام آن ها و دنبال کردنشان تاثیر به سزایی بر سبک زندگی شما خواهد گذاشت. از طرفی میزان مطالعه و اقدامات انجام شده توسط هر کاربر به سادگی تشخیص داده می شود به مرور زمان می توانید به اطلاعاتی از میزان پیشرفت خود دسترسی داشته باشید. در ابتدای نصب این برنامه اندروید شما یک فرد بدون تجربه شناخته می شوید و با اجرای دستورات و مطالعات هر چه بیشتر شخصیت تان رشد می کند. ارائه امتیاز و پاداش نشانه ای از این رشد مداوم است. یک سیستم داخلی به کاربران اجازه می دهد که برای داشتن زندگی سالم و رساندن نتایج فعالیت هایشان به حالت حداکثری عاداتی خاص را ایجاد کرده و با تنظیم یک یادآور مطمئن باشند که بدون آوردن هیچ گونه بهانه ای انجامشان می دهند.

پادکست ها و آموزش های صوتی راهی سریع برای رسیدن به خودشناسی

در کنار تمامی خلاصه ها و متن ها مجموعه ای از پادکست ها و فایل های صوتی از همین کتاب ها و انسان های بزرگ جمع آوری شده اند. اجرای این فایل های صوتی کمک می کنند که در زمان انجام فعالیت های خود و یا طی کردن مسیر خانه تا محل کار، وقت تان را بیهوده تلف نکرده و مطالبی برای پیشرفت در زندگی تان بیاموزید. علاوه بر این یک بخش برای مشخص کردن متن های مهم در اختیار تان قرار داده می شود. شما می توانید متن های کوتاه و دل خواهتان را علامت گذاری نموده و با تنظیم یک تایمر مطمئن باشید که درست در زمانی که نیاز دارید آن متن به صورت یک نوتیفیکیشن روی نمایشگر اسمارت فونتان به نمایش در خواهد آمد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Mentorist – Learn Skills From Book Summaries اندروید:

  • خلاصه ای از محبوب ترین و بهترین کتاب های خودشناسی و پرورش مهارت های فردی
  • ارائه مطالب آموزشی در دو حالت متنی و صوتی برای تمامی سلیقه ها
  • ابزار داخلی برای ایجاد عادات خود در زندگیتان
  • یادآوری مطالب جذاب و متن های مهم در روز های مختلف هفته
  • کمک به پیشبرد اهداف به جای اتلاف وقت با مطالعه بیهوده!
  • دسته بندی تمامی مطالب و پادکست ها در 9 گروه مختلف
  • پرسشنامه اولیه برای ارائه مطالبی مفید، متناسب با خواسته های شما
  • ارائه دیدی کامل از میزان پیشرفت های شما در مسیر رسیدن به خودشناسی

اپلیکیشن Mentorist – Learn Skills From Book Summaries با بهره مندی از امکانات و قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 54.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.3 از 5.0 را به وسیله کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای و تست شده این استارت اپ را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Mentorist