[Math Camera FX Calculator 991 ES Emulator 991 EX v4.4.2 [Premium – اپلیکیشن ماشین حساب ریاضی پر امکانات و هوشمند اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه بدون هیچ گونه محدودیتی برای اولین بار در ایران

تمامی کاربران دستگاه های هوشمند اندرویدی برای انجام محاسبات ریاضی خود از ماشین حساب های موجود در اسمارت فون شان استفاده می کنند؛ گاهی این ماشین حساب ها با داشتن قابلیت هایی ویژه مراحل حل سوال را ساده تر نموده و تجربه ای جدید را در اختیار کاربران شان قرار می دهد. معمولا ماشین حساب های پیش فرض دارای امکانات کافی نیستند و از این رو کاربران به دنبال استارت اپ های متفرقه می باشند. Math Camera FX Calculator 991 ES Emulator 991 EX Premium عنوان یک ماشین حساب ریاضی پر امکانات و هوشمند اندروید می باشد که توسط گروه GZ Group توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هر آن چیزی که برای یک محاسبه بی نقص به آن نیاز دارید، در این برنامه موجود می باشد. به راحتی می توانید معادلات خود را بنویسید و در مدت زمانی بسیار کوتاه یک پاسخ کاملا دقیق را دریافت نمایید. از دیگر ویژگی های موجود در اپ فوق می توان به امکان حل سوالات تنها با تهیه تصویر از آن ها اشاره نمود؛ به گونه ای که می توانید از آن ها عکس گرفته و بدون نیاز به هیچ گونه تایپی پاسخ مورد نظر تان را دریافت نمایید. دو حالت ماشین حساب ساده و پیشرفته در اختیار شما عزیزان قرار دارد که دسترسی به آن ها هیچ محدودیتی نخواهد داشت. همچنین دیگری نیازی به ابزار های تبدیل واحد نخواهید داشت و با استفاده از گزینه های داخلی هر گونه نیازی به تبدیل واحد ها برطرف خواهد شد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Math Camera FX Calculator 991 ES Emulator 991 EX اندروید :

  • دو حالت ماشین حساب معمولی و پیشرفته برای برطرف سازی نیاز ها
  • حل انواع معادلات در مدت زمانی بسیار کوتاه
  • توانایی ثبت تصویر از معادله و حل آن ها بدون نیاز به تایپ شان
  • ذخیره سازی نتایج محاسبات در تاریخچه برنامه
  • دسترسی به مجموعه ای از فرمول های ریاضی و فیزیک
  • مجموعه ای از ابزار های تبدیل واحد داخلی

اپلیکیشن Math Camera FX Calculator 991 ES Emulator 991 EX با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوع اش توانسته است با هزاران دانلود امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را از وب سایت محبوب فارسروید دریافت نمایید. در نسخه ما همه قابلیت های برنامه به صورت رایگان در دسترس اند.

 

Math Camera FX Calculator 991 ES Emulator 991 EX Premium