MarineTraffic ship positions v4.0.46 Starter Plan – اپلیکیشن نمایش ترافیک دریایی و موقعیت کشتی ها مخصوص اندروید
نسخه کامل برنامه به ارزش 88.99 دلار

همانند مسیر های هوایی، هزاران کشتی در هر روز از مسیر های دریایی عبور می کنند؛ یکی از ضرورت های کشتی رانان مطلع بودن از ترافیک این مسیر ها می باشد که با رعایت قوانین مشکلات احتمالی را به حداقل ممکن برسانند. جدای از سیستم های تخصصی اطلاع رسانی نظیر رادار ها یکی از بهترین راه ها برای شناسایی مسیر های پر ترافیک استفاده از استارت اپ های اندرویدی می باشد. MarineTraffic ship positions عنوان یک اپلیکیشن نمایش ترافیک دریایی و موقعیت کشتی ها می باشد که توسط MarineTraffic توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با پشتیبانی از ایستگاه های قوی و هوشمند خود در هر زمانی اطلاعاتی دقیق را از موقعیت کشتی ها در اختیار کاربران اش قرار می دهد و کمک می کند میزان ترافیک مسیر ها را زیر نظر بگیرید. تمامی اطلاعات نمایش داده شده توسط این برنامه به صورت لحظه ای می باشد که می توان آن را در نوع خود بی نظیر دانست. بیش از صد هزار کشتی و قایق گوناگون تحت پشتیبانی این استارت اپ است و در صورت نیاز قادر خواهید بود تا بر اساس گزینه های متنوعی موقعیت فعلی کشتی ها را تنها در چند ثانیه بیابید. یک سیستم پیش بینی وزش باد نیز در اختیار کاربران قرار دارد که کمک می کند تا شدت و جهت وزش باد را تا 48 آبنده زیر نظر گرفت.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه MarineTraffic ship positions اندروید :

  • مشاهده موقعیت دقیق و زنده کشتی ها، قایق ها و بندر ها بر روی نقشه
  • توانایی جست و جوی موقعیت کشتی ها بر روی نقشه بر اساس گزینه هایی گوناگون
  • مشاهده زنده شرایط وزش باد و هم چنین پیش بینی آن تا 48 ساعت آینده
  • تخمین ورودی بیش از 4 هزار بندر در سراسر جهان
  • توانایی مدیریت لیست کشتی های انتخاب شده
  • امکان مرور تصاویر بیش از 2.5 میلیون کشتی، قایق و بندر گوناگون

اپلیکشن MarineTraffic ship positions با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون اش توانسته است با قیمت 88.99 دلاری خود امتیاز 4.1 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید. این برنامه به درخواست شما عزیزان معرفی شده است.

آموزش فعال کردن حالت STARTER PLAN
ابتدا فایل فشرده را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید سپس نسخه 3.9.56 را نصب کنید و از طریق بخش ایمیل اکانت بسازید و لاگین کنید بعد نسخه 4.0.31 را روی نسخه فعلی نصب و آپدیت کنید.

 

MarineTraffic ship positions