Lynn – The Girl Drawn On Puzzles – لین، دختری که وارد کتاب می شود عنوان یک بازی در ژانر پازل و فکری است که توسط استودیو بازی سازی DOTORIS با قیمت 3.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. ژانر پازل و فکری جزء ژانر های محبوب بازی های موبایلی به حساب می آید که عنوان های جذاب آن همیشه گیمر های علاقه مند به این ژانر را سرگرم مراحل پیچیده و چالش برانگیز خودش کرده است. Lynn – The Girl Drawn On Puzzles هم یکی از همین عنوان های جذاب و البته سرگرم کننده و چالش برانگیز است که با سیستم اشاره و کلیک خودش پازل های فوق العاده ای را در طول مراحلش عرضه می کند. ماجرای بازی درباره دختری به نام “لین” است که برای نجات برادرش از یک نفرین شوم قدم به سفری خطرناک گذاشته است تا در میان کوه های سرزمین های شمالی روباه ۹ دم را پیدا کند و نفرین را از بین ببرد. اما وقتی در کوه های سرزمین های شمالی به محل روباه ۹ دم می رسد چیزی به جز یک کتاب قدیمی پیدا نمی کند. او کتاب را باز می کند و با یک نور شدید که از کتاب بیرون می آید مواجه می شود. ناگهان “لین” به درون کتاب کشیده می شود و متوجه می شود برای بیرون آمدن از آن باید هر فصل کتاب را پشت سر بگذارد و پازل های آن را حل کند. خط داستانی بازی اورجینال ترین خط داستانی ای نیست که تا به حال شنیده باشید اما در عین حال حال و هوا و اتمسفر خاص و منحصر به فرد خودش را دارد. هر فصل کتاب که همان مرحله های بازی هستند دارای چند بخش پازلی می باشند. این بخش ها دارای امتیاز ۳ گوی (همان ۳ ستاره) هستند و برای اینکه بتوانید امتیاز کامل آنها را دریافت کنید باید سعی کنید در کمترین تعداد حرکت پازل ها را حل کنید.

 

Lynn , The Girl Drawn On Puzzles

 

خوشبختانه پازل های Lynn – The Girl Drawn On Puzzles از تنوع و گوناگونی خوبی برخوردار هستند و خلاقیت سازندگان در طراحی آنها قابل تحسین است. درجه سختی بازی به حالت خطی است و هرچه بیشتر در بازی پیشروی کنید با پازل های دشوار تر مواجه خواهید شد. اصول کلی و قوانین تمام پازل ها یکسان است و شما باید سعی کنید در هر پازل با حرکت دادن اجسام موجود در اطراف تان راه گریز “لین” را پیدا کنید. در هر پازل معمولاً موانعی هم وجود دارند که کار تان را سخت می کنند. این موانع می توانند شامل هیولا ها، کارت های عبور، و بسیاری موارد دیگر باشند که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد. از لحاظ بصری فضای گرافیکی بازی عالی کار شده است و طراحی هنری محیط های مختلف جهان بازی که دارای استایل ژاپنی هستند بسیار زیبا و چشم نوازند. صداگذاری ها هم عالی کار شده اند و متناسب با تم کلی بازی هستند و بدون شک جذابیت های بازی را چندین برابر می کنند. کنترل ها بسیار ساده هستند و تمام مکانیزم ها با ضربه زدن و اسلاید کردن روی صفحه نمایش دستگاه تان انجام می شود اما متاسفانه بخش آموزشی خاصی در بازی وجود ندارد که راهنمایی تان کند و باید از طریق آزمون خطا با مکانیزم ها آشنا شوید. البته این یک نقطه ضعف به حساب نمی آید و بیشتر بازی های پازل و فکری از همین روش برای پازل های خود استفاده می کنند. روی هم رفته باید گفت این بازی یکی از بهترین بازی های ژانر پازل و فکری است و قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد. به همین دلیل، تیم فارسروید قصد دارد نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید نسخه کامل این بازی را به همراه فایل دیتا از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

تغییرات نسخه v1.0.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی!

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.boing.lynn را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.