Lullaby for babies, white noise offline & free v1.8 خواباندن راحت کودک با استفاده از گوشی اندرویدی
نسخه پرمیوم برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها

یکی از بزرگترین مشکلات پدر و مادر هایی که فرزند تازه متولد شده دارد، خواباندن کودک است. هنگامی که نوزاد به دنیا می آید، تمام توجه پدر و مادر معطوف به نگهداری از او می گردد و روند زندگی به طور کامل مختل می شود. کار های روزانه نوزاد، هیچ نظم خاصی ندارند و نوزاد هر لحظه ممکن است نیاز های متفاوتی داشته باشد. به همین علت خیلی از پدر و مادر ها برای چند ماه اول، نمی توانند به خوبی بخوابند، چرا که همواره در حال مراقبت از نوزاد هستند و زمان خوابشان با زمان خواب نوزاد یکسان نیست. برای این که بتوان نوزاد را خواباند، راه های متعددی وجود دارد. یکی از این راه ها خواندن لالایی یا تولید صدا هایی است که نوزاد از آن ها خوششان می آید. این صدا ها به نوزاد آرامش می دهند و او را به خواب می فرستند. تجربه نشان داده است که نوزاد در محیط های ساکت و آرام نمی تواند به خوبی بخوابد، چرا که مدت زیادی را در رحم مادر و در معرض انواع صدا ها قرار داشته است. برای همین تولید یک صدای مداوم مثل لالایی یا پخش صدایی مثل صدای دریا و … می تواند اثر فوق العاده در آرامش یافتن و به خواب رفتن نوزاد داشته باشد. به چنین صدا هایی صدا های سفید گفته می شود. صدای سفید باعث می شود که فرکانس خاصی از صدا به گوش شنونده رسیده و بقیه فرکانس های صوتی محو شوند. صدا هایی مثل صدای پنکه، کولر، آتش، باران و … صدا های سفید هستند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که مخصوص نوزادان طراحی شده است و با تولید این چنین صدا هایی به شما در خواباندن کودکتان کمک می نماید. Lullaby for babies, white noise offline & free عنوان یک اپلیکیشن برای تولید صدا های آرامش بخش برای کمک به خواباندن سریع تر نوزادان، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Bunny learns to code. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Lullaby for babies, white noise offline & free اندروید:

  • حاوی ۳۰ عدد از بهترین لالایی ها مثل Twinkle Twinke Little Star و Rock A Bye Baby
  • بیش از ۲۰ صدای سفید برای خواباندن راحت تر کودک مثل صدا های طبیعت (باران، جنگل، آتش، آبشار ..)، صدا های حمل و نقل (به عنوان مثال مترو، قطار، پنکه، هواپیما ..)، لوازم خانگی (ساعت، رادیو، سشوار، دوش)
  • تمامی موسیقی ها به سبک پیانو و گرم نواخته و ضبط شده اند تا کمترین حواس پرتی و بیشترین آرامش را برای کودک به ارمغان داشته باشند.
  • قابلیت تنظیم تایمر برای قطع صدا

اپلیکیشن Lullaby for babies, white noise offline & free با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.8:

* تبلیغات کمتر
* رابط کاربری و اسکرین شات بهتر
* رفع باگ

 

Lullaby for babies